Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Kamarad dneska rano :( Lidi sou zmrdi !!!

A to jen tak nebo aspon kvuli corce ?

Jen tak, dneska uz byl v honde a skoda za okno a poskozeny plasty 40tis :(

No tak na to vazne nemam co rict....prijde mi, ze ty skody "jen tak pro zabavu" jsou cim dal tim castejsi...ve Zdare toho zacina byt strasne moc...(rozhazeny popelnice,grafiti,poskrabany auta,zniceny lampy, apod...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad dneska rano :( Lidi sou zmrdi !!!

A to jen tak nebo aspon kvuli corce ?

Jen tak, dneska uz byl v honde a skoda za okno a poskozeny plasty 40tis :(

No tak na to vazne nemam co rict....prijde mi, ze ty skody "jen tak pro zabavu" jsou cim dal tim castejsi...ve Zdare toho zacina byt strasne moc...(rozhazeny popelnice,grafiti,poskrabany auta,zniceny lampy, apod...)

Sekat za to ruce a ono by je to preslo. Pokud ne tak by brzo stejne nemeli cim hazet, skrabat, malovat a bylo by !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad dneska rano :( Lidi sou zmrdi !!!

A to jen tak nebo aspon kvuli corce ?

Jen tak, dneska uz byl v honde a skoda za okno a poskozeny plasty 40tis :(

kurvy vyjebané

Já dneska byl po delší době okouknout svou octu a koukám, že pravej blatník je promáčklej v lemu asi 0,5cm rýha se zlatou metalízou. Mám podezření na jednoho Opla co parkuje okolo a má takovou barvu. To ještě půjdu prověřit, a jestli jo, tak to bude mít hošan špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se potká Audi se Superbem.Je jasný,že audi už je babička oproti superbu,ale ta zlomená kastle je docela síla.Na to že to bylo v obci a sup byl němec,ktery zrobna tam kde se to stalo jezdí plouživě.

taky je otázka, jestli už ta OOOO nebyla bouraná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás jezdí auto se SPZ 1L1 0000. Má to místní velkopodnikatel (na svých autech má něco podobného) Auto s touto SPZ patří jeho firmě a slouží jako servisní vůz a hádejte co to je za auto !

Zelená Škoda Fabia! :huh:

s několika 000 taky tady jezdí stříbrná Octa...

a v čem podniká ?

Má toho docela dost.

Potraviny, vlastní několik baráků (LBC, Sokolov...). Co sem se s ním kdysi bavil, tak celkem v pohodě chlapík - toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má toho docela dost.

Potraviny, vlastní několik baráků (LBC, Sokolov...). Co sem se s ním kdysi bavil, tak celkem v pohodě chlapík - toť můj názor.

než jsem si všiml odkazu myslel jsem na něj, jen mi tam neseděla ta felina, zvláště když jezdí v H2....

Ta felina je asi pro skladníka, ne ? Nebo spíše ta jejich havarijní služba, ty Lady už musejí dosluhovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ci pa to je? ;) Vcera 13:10, Sumavska ulice, PH 2 ;)

Jůůů ty jo nevím ale každopádně :prc:

:palec2:

Taky nevím čí to je, ale každopádně v Šumavské parkují lidé, jež jsou navštěvníci nočního gay clubu Stella(v Lužické) a nechtějí,aby je někdo s tímto podnikem spojoval. Ale je fakt, že to bývá v noci. Ale člověk nikdá neví ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ci pa to je? ;) Vcera 13:10, Sumavska ulice, PH 2 ;)

Jůůů ty jo nevím ale každopádně :prc:

:palec2:

Taky nevím čí to je, ale každopádně v Šumavské parkují lidé, jež jsou navštěvníci nočního gay clubu Stella(v Lužické) a nechtějí,aby je někdo s tímto podnikem spojoval. Ale je fakt, že to bývá v noci. Ale člověk nikdá neví ;)lol

jako Vinohrady jsou buzincema protkaný až až a ta Šumavská je takovej střed lol

a co to, že to tak dobře víš? :D

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jen tak btw, nastoupil jsem v pondeli do firmy, kde je nas chlapu teda mensina, ale krome me a vedouciho uctarny tam neni zadnej chlap hetero, docela mazec, rikaj tomu 80%ni vetsina :) Ale nalada ve firme je docela v pohode :)

jen tak mimo, jak se ti chodí na záchod a jsi ještě zadní panic? lol

hlavně, že je pohoda, ale teda mazec :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

než jsem si všiml odkazu myslel jsem na něj, jen mi tam neseděla ta felina, zvláště když jezdí v H2....

Ta felina je asi pro skladníka, ne ? Nebo spíše ta jejich havarijní služba, ty Lady už musejí dosluhovat...

Jaká Felina? Psal jsem, že má Fabii! Jinak kromě H2 má eště malý kupátko Mercedes a tam má taky zajímavou SPZ. Jinak ten "údržbář" měl před fábkou služebního varťase. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jen tak btw, nastoupil jsem v pondeli do firmy, kde je nas chlapu teda mensina, ale krome me a vedouciho uctarny tam neni zadnej chlap hetero, docela mazec, rikaj tomu 80%ni vetsina :) Ale nalada ve firme je docela v pohode :)

jen tak mimo, jak se ti chodí na záchod a jsi ještě zadní panic? lol

hlavně, že je pohoda, ale teda mazec :)

Joo, hajzlik peknej a pro jednoho, takze jo, nebojim se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jen tak btw, nastoupil jsem v pondeli do firmy, kde je nas chlapu teda mensina, ale krome me a vedouciho uctarny tam neni zadnej chlap hetero, docela mazec, rikaj tomu 80%ni vetsina :) Ale nalada ve firme je docela v pohode :)

jen tak mimo, jak se ti chodí na záchod a jsi ještě zadní panic? lol

hlavně, že je pohoda, ale teda mazec :)

Joo, hajzlik peknej a pro jednoho, takze jo, nebojim se :)

kde to vlastně děláš? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...