Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Že by ty nuly vypovídaly něco o majiteli? :huh: Třeba jsou majitelé těchto aut sebekritičtí a jen veřejně přiznávají, že jsou velkými nulami... ;)

BTW: v Brně na Opuštěné (před úřadem, je tam i dopravka) stávala modrá Fábie social edition (Classic) také se samými nulami. Údajně tohle auti ale patřilo nějakému místnímu úředníkovi, co byl "u zdroje" a chtěl být asi také velký frajer, jako majitelé audin, mercedesů... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cisla 0000 se davaj a ja to dokonce videl jednou i na naky Felde... :D

Jinak kamosovi zase rekli,kdyz chtel cislo neco jak psal rolbar,ze musi davat cisla v poradi,jak jdou za sebou... :blb: si asi myslela,ze je uplne blbej,nebo co.. ;)

Koukam s tou A8 se toho neboji,parkuje primo pred vchodem,antiradar na okne,pekny cislo.. ;) asi vylozene chudak nez konexi a zrejme slusnej ridic.... ;):D

Tak dneska jsem potkal Feldu combi taky čtyři nuly... asi zase někakej vlezprdelka :prc: :prc: :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cisla 0000 se davaj a ja to dokonce videl jednou i na naky Felde... :D

Jinak kamosovi zase rekli,kdyz chtel cislo neco jak psal rolbar,ze musi davat cisla v poradi,jak jdou za sebou... :blb: si asi myslela,ze je uplne blbej,nebo co.. ;)

Koukam s tou A8 se toho neboji,parkuje primo pred vchodem,antiradar na okne,pekny cislo.. ;) asi vylozene chudak nez konexi a zrejme slusnej ridic.... ;):D

Tak dneska jsem potkal Feldu combi taky čtyři nuly... asi zase někakej vlezprdelka :prc: :prc: :prc:

U nasich ve vchode bydli nacelnik mistnich policajtu...ma Citroena C3 a znacku 1J8 8888 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cisla 0000 se davaj a ja to dokonce videl jednou i na naky Felde... :D

Jinak kamosovi zase rekli,kdyz chtel cislo neco jak psal rolbar,ze musi davat cisla v poradi,jak jdou za sebou... :blb: si asi myslela,ze je uplne blbej,nebo co.. ;)

Koukam s tou A8 se toho neboji,parkuje primo pred vchodem,antiradar na okne,pekny cislo.. ;) asi vylozene chudak nez konexi a zrejme slusnej ridic.... ;):D

Tak dneska jsem potkal Feldu combi taky čtyři nuly... asi zase někakej vlezprdelka :prc: :prc: :prc:

U nasich ve vchode bydli nacelnik mistnich policajtu...ma Citroena C3 a znacku 1J8 8888 :)

Náhodou ji dostal u vokýnka, voe, co se divíš :prc: Když tam přijdeš ty, tak holt zrovna taková není na pořadí, no ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cisla 0000 se davaj a ja to dokonce videl jednou i na naky Felde... :D

Jinak kamosovi zase rekli,kdyz chtel cislo neco jak psal rolbar,ze musi davat cisla v poradi,jak jdou za sebou... :blb: si asi myslela,ze je uplne blbej,nebo co.. ;)

Koukam s tou A8 se toho neboji,parkuje primo pred vchodem,antiradar na okne,pekny cislo.. ;) asi vylozene chudak nez konexi a zrejme slusnej ridic.... ;):D

Tak dneska jsem potkal Feldu combi taky čtyři nuly... asi zase někakej vlezprdelka :prc: :prc: :prc:

U nasich ve vchode bydli nacelnik mistnich policajtu...ma Citroena C3 a znacku 1J8 8888 :)

Jo a u nás druhej a ten má 6666! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si takhle nedávno jel kolem Makra ve Stodůlkách a tohle zahlídnul na parkovišti Octavia combi pick-up sem docela čuměl ani jsem netušil, že se tohle vyrábí nebo vyrábělo

SOR je česká firma, která vyrábí autobusy. Podle loga to této firmě patří. Tak asi si to takhle upravili.

Jojo...pouzivaji to jako reklamu na svoje autobusy...Dost casto se pohybuje kolem Usti nad Labem a Loun...V Usti sem kecal s manikem co s tim jezdi a tvrdil mi ze to je TDI prestaveny na LPG jako to maj jejich EkoBusy...

Skoro přesně, stránky mají tu : http://www.ekobus.cz/ a jezdí ne na LPG, ale na CNG, takže z vejfucku leze jenom vodní pára a jezdí to za málo. Nevýhoda oproti LPG je že musí být větší nádrže na stejné množství paliva oproti LPG ...

http://www.skodaoctavia.cz/zajimavosti/Eco...kodaOctavia.htm :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás jezdí auto se SPZ 1L1 0000. Má to místní velkopodnikatel (na svých autech má něco podobného) Auto s touto SPZ patří jeho firmě a slouží jako servisní vůz a hádejte co to je za auto !

Zelená Škoda Fabia! :huh:

s několika 000 taky tady jezdí stříbrná Octa...

a v čem podniká ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...