Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Kdyz to projelo kolem me asi ve 180km/h tak jsem myslel, ze proletelo letadlo... Uzasny zvuk, vizaz i nazev... :palec2: :palec2:

zas to neořeháněj 180 km/h ? To jste jeli po té ulici tak rychle všichni jo ? lol

bych řekl, že kolega myslí že ho předjel v udávané rychlosti někdy dřív a teprve dodatečně byl vyfotografován... To je jasný důkaz toho, že při kapacitě našich silnic se rychlost nevyplatí... Jen nacpeme víc peněz do kapes které jsou už beztak plné (myslím tím ropné koncerny atd...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz to projelo kolem me asi ve 180km/h tak jsem myslel, ze proletelo letadlo... Uzasny zvuk, vizaz i nazev... :palec2: :palec2:

zas to neořeháněj 180 km/h ? To jste jeli po té ulici tak rychle všichni jo ? lol

Ty si jouda ;) Ja jel po dalnici cca 160km/h a on me predletel, tato fotka je porizena o 12 km pozdeji v centru matky mest, vis CULDO??? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Vás co jezdíte po praze jedna RADAROVÁ OKTÁFKA :-)

Druhá fotka je trochu mázlá oba jsme jeli cca 50 km/h, ale je tam dobře patrné radarové zařízení i dopravácká košile

post-2518-1180016307_thumb.jpg post-2518-1180016319_thumb.jpg

ono obecně bacha na octávky I v clasiku (černá zrcátka a kliky) v HK jsou dvě takové modrá a červená

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusis byt dobry v matice CULDO, ale staci neco trochu vedet o Nuselskem moste a je to jasny. Tam to stoji az na Muzeum, vis? A tato fotka je porizena kus od I.P.Pavlova, a I.P.Pavlova je kus od Muzea a to je to misto, kde se mi ho podarilo dojet. Nahoda ne? fuck Nebo mozna se mene chytat za slova by stacilo pro zacatek! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusis byt dobry v matice CULDO, ale staci neco trochu vedet o Nuselskem moste a je to jasny. Tam to stoji az na Muzeum, vis? A tato fotka je porizena kus od I.P.Pavlova, a I.P.Pavlova je kus od Muzea a to je to misto, kde se mi ho podarilo dojet. Nahoda ne? fuck Nebo mozna se mene chytat za slova by stacilo pro zacatek! :p

MALEJ DOTAZ ,PROČ NĚKDO SMAZAL MUJ PŘÍSPĚVEK ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz to projelo kolem me asi ve 180km/h tak jsem myslel, ze proletelo letadlo... Uzasny zvuk, vizaz i nazev... :palec2: :palec2:

zas to neořeháněj 180 km/h ? To jste jeli po té ulici tak rychle všichni jo ? lol

Ty si jouda ;) Ja jel po dalnici cca 160km/h a on me predletel, tato fotka je porizena o 12 km pozdeji v centru matky mest, vis CULDO??? lol

hele, nekamenoval jsi mně nedávno, že nedodržuju předpisy ;) A už to z tebe leze taky, tak vidíš kámo lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smazal jsem ho, aby tu tve chytani se za kousky vet nezabiralo misto. Jsi to ty, kdo se rozciloval, nad debilnimi prispevky v tematech, kde jsi se chtel neco dozvedet, tak to jiste chapes... :prc:

TomasB - to je na me? Myslis tim rychlou jizdu? Ja jezdim jako dobytek, ale nefnukam pak nikde ze me sleduji radary... lol

BUDE TO SMAZANO, NEBOJTE!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to teda nechapu tu filcku :o

Taky ne, ale neřeším to :)

No pokud ten strom v tom autě roste od začátku, tak určo 20 let a před 20 lety se Filcky ještě nedělali. Každopádně to tak neřešte, je to povedená fotka!!! :palec2::palec2::palec2:

Spíš povedena fotkomontáž :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to teda nechapu tu filcku :o

Taky ne, ale neřeším to :)

No pokud ten strom v tom autě roste od začátku, tak určo 20 let a před 20 lety se Filcky ještě nedělali. Každopádně to tak neřešte, je to povedená fotka!!! :palec2::palec2::palec2:

Spíš povedena fotkomontáž :palec2:

Taky možnost :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...