Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

nene to vypada na OZ nebo neco, ronalky to nejsou :) porad nevim jestli karlin ano ci ne :D

Jsi slepej? lol pisu SALDOVA ULICE, KARLIN, PHA 8, kousek od M3000! ;)fuck

hele hele kamarade lol

newotvirej si na me papulu :) hihi...no ja nevim ze je tady saldova, ja delam v pobrezni, jen ze ty baraky mi jsou povedomy :) nmyslis ze ja vim kde je saldova :) to bych se musel zblaznit vsechno vedet :) hahaaaaaa

tak aspon vim ze je to blizko me :)

borgino ty delas nekde tady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene to vypada na OZ nebo neco, ronalky to nejsou :) porad nevim jestli karlin ano ci ne :D

Jsi slepej? lol pisu SALDOVA ULICE, KARLIN, PHA 8, kousek od M3000! ;)fuck

hele hele kamarade lol

newotvirej si na me papulu :) hihi...no ja nevim ze je tady saldova, ja delam v pobrezni, jen ze ty baraky mi jsou povedomy :) nmyslis ze ja vim kde je saldova :) to bych se musel zblaznit vsechno vedet :) hahaaaaaa

tak aspon vim ze je to blizko me :)

borgino ty delas nekde tady?

Nene, nemakám tam nikde okolo,ale mám občas cestu okolo ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden fešák SuperB /foceno včera na magistrále/

...ahoj vsichni, je mi jasny, ze me vypiskate, ale tohle je otřes!!! :( ale asi mame kazdej jinej vkus. Ale presne pod vama, kdyz si ho fotil zezadu, pracuju :)

tak se mejte a ja vam sem hodim vecer PORADNY auto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden fešák SuperB /foceno včera na magistrále/

...ahoj vsichni, je mi jasny, ze me vypiskate, ale tohle je otřes!!! :( ale asi mame kazdej jinej vkus. Ale presne pod vama, kdyz si ho fotil zezadu, pracuju :)

tak se mejte a ja vam sem hodim vecer PORADNY auto ;)

no já tě rozhodně nevypískám protože tohle je fakt hnus. Ale klučina za volantem byl sladěnej a měl i růžovou kšiltovku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden fešák SuperB /foceno včera na magistrále/

...ahoj vsichni, je mi jasny, ze me vypiskate, ale tohle je otřes!!! :( ale asi mame kazdej jinej vkus. Ale presne pod vama, kdyz si ho fotil zezadu, pracuju :)

tak se mejte a ja vam sem hodim vecer PORADNY auto ;)

no já tě rozhodně nevypískám protože tohle je fakt hnus. Ale klučina za volantem byl sladěnej a měl i růžovou kšiltovku lol

no tak to pak teda klobouk dolu :worthy protoze na tohle musi mit clovek HOOOOODNE velkou odvahu, mmch, vis, nad cim jste zrovna jeli??? ;)

...btw, ja myslela, ze s tim muze jezdit max. blondata cicna a on hosik ;)

Editováno: , autor: drncice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hja myslel ze je to nejaky buchty ne?

jinak ja pracuju na druhy fotce vpravo :) hned u hiltonku :)

zrovna jsem to dopsala :D s tou buchtou

..no neke.. tak to jsme sousedi, kdyz vypatras, kde pracuju ja, tak se muzes od 14 do 22 zastavit na kafe, nebo veceri :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hja myslel ze je to nejaky buchty ne?

jinak ja pracuju na druhy fotce vpravo :) hned u hiltonku :)

zrovna jsem to dopsala :D s tou buchtou

..no neke.. tak to jsme sousedi, kdyz vypatras, kde pracuju ja, tak se muzes od 14 do 22 zastavit na kafe, nebo veceri :)

A ja to vim kde :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hja myslel ze je to nejaky buchty ne?

jinak ja pracuju na druhy fotce vpravo :) hned u hiltonku :)

zrovna jsem to dopsala :D s tou buchtou

..no neke.. tak to jsme sousedi, kdyz vypatras, kde pracuju ja, tak se muzes od 14 do 22 zastavit na kafe, nebo veceri :)

A ja to vim kde :-)))

... tak mas 5 bodu a muzes prijit na kaficko :)

a uz psssst, nebo dostanem vynadano, kdyz tu neni zadna fotka poradny kary :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dame sraz vitto v McD dlouho jsme se nevideli ;)

aaaaaaaaaaaaa, ze by byl ten slibenej namalovanej trpaslik s hrabickama??????????????? ;) jinak ja jsem tam kazdopadne, bohuzel, muzu vam dat, preso, smrtaka, late obyc, nebo s prichuti vanilka, orisek, banan, nebo capuccino, nebo kafe se zmrzkou???? heslo zni, trebaaaaaaaaaaaaaa: ja nevim, neco vymyslete caues, ja frcim, at tam necham uklidit, kdyz by nahodou dorazila takova honorace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ma jeden Typek z Velehradu, asi to ma dotazene z Ameriky, protoze loni na podzim jezdil na americkych znackach. Kola to ma pekne, ale jinak nic moc dizajn.

tohle sem zahledl pred Hypernovu.. V Kunovicich ..foceno mobilem..a z dalky..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...