Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Zdravím vás, mám dotaz na závadu.

Zniceho nic auto neslo nastartovat, kdyz chytlo, tak jako na tri valce a 3-4 vteriny chciplo.

Nasledne vozidlo po par pokusech chytlo, ale velke vibrace motoru, pri pridani na cca 1500-2000t otacek plynulym pridanim, se beh velmi zlepsil, ale po dosazeni 2500t otacek, zaclo v motoru klepat, spise jako strik nebo vacka, nez jako klika.

ok, napichnul jsem na diag, chyba na prvnim valci, nesla vymazat naskakovala stale, sundal jsem viko, kabel na prvnim striku nebylů moc napevno spise mam pocit ze tam spis jen byl nez ze by byl dobre zasunutej. Ok, vyndal jsem strik, i druhy a prohodil, zavrel a nastartoval, nicmene beh motoru  stejny a opet ve vyssich otackach cca 2500 stejny rachot. Diag tentokrat bez zavady.

Nemate nekdo podobnou zkusenost, ci radu? Nechce se mi menit veci pokus omyl, kdyz diag mlci.

Vsem díky

  • 3 roky později...

Dobrý den 

Vlastním Octavia II Combi 2.0 tdi 103kw 6st.manual. V pásmu otáček 1700 až 2000 jsou velmi znatelné vibrace při jakémkoliv zařazeném stupni. Nad 2000 se vibrace uklidní začínají opět vibrovat nad 3500. Bylo vymeneno: náboje kol s ložisky, poloosy, turbo, ventil N75. Kotouče,Silentbloky motoru a převodovky a ramen  čepy řizení. Před dvěma roky vyměněna při 240 000km dvouhmota, spojka a rozvody. Vibrace se projevují caa čtyři měsíce na zpět.  Teď najeto 260 000. Nesetkal jste se někdo s něčím podobným, nebo prosím o radu. Děkuji 

Diagnostika je bez chyb. Na zvedáky a při stání na místě vibrace nejsou. Jen při jízdě a větší vibrace jsou když auto jede do kopce.

 

Nejsem sice odborník na tyto motory, ale zkusím teda tipnout. Mohly by to být podfukující vstřiky.

Je to 4x4? Ak ano, moze to byt pruzna gumena spojka ktora spaja kardan s haldexom. Ak nie, tak by som pozrel vnutorne homokinetaky, aj ked su poloosy nove tak niektore lacnejsie nahrady stoja za h... aj nove. Pripadne sa zamerat na vstrekovace/vacka/hydrostely

Upraveno od PyroSVK

Má pouze náhon na předek a poloosy se měnily i s klouby.

Auto neztratilo na výkonu, ani nemá větší spotřebu. Jenom začíná víc a víc vibrovat ve zmíněných otáčkách. 

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.