Přejít na obsah

Central Jablotron


Kyle

Doporučené příspěvky

Namontoval jsem si centralni zamykani Jablotron CL-306FB, vsechno funguje jak ma, zbejva mi jen zapojit svetelnou signalizaci. Podle navodu se ma pripojit na konektor prepinace svetel. Radsi bych ale na signalizaci pouzil smerovky. Nevite nekdo, jak to jednoduse zapojit?

Taky bych rad, aby po zamknuti auta hned zhaslo vnitrni osvetleni. Da se toho nejak s timhle centralem dosahnout nebo to nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smerovky se musi oddelit diodama,protoze pri standartnim zapojeni paralelne ke smerovkam se dostane napeti na vykonovy prvek a ten se muze poskodit. takze vradit diodu do serie se zarovkama a az za ni pripojit vystup od centralu - taky pres diodu,pokud neni soucasti alarmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, diky moc :)

A kdyz mam z toho centralu rovnou dva draty na svetla a ne jen jeden, jako je to v tom schematu, jsou ty diody potreba?

nenapojiš len tie dve vodorovne čo idu z alarmu alebo centralu na scheme hore. tie v serii s kablom MUSIŠ dať.

ja použivam P600 radu su to 6A rozdiel je len v závernom napätí tej diody..ale vyhovie aj ta na najnižšie čo je tušim 100V a značenie ma A sa mi zda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...