Přejít na obsah

Mechanizmus posunu zrcatek


MirekM

Doporučené příspěvky

toť otázka!!!!!

čo tým dojazdom myslíš?

Kdyz budu posouvat zrcatko motorkem do nektere krajni polohy co se stane? Jsou v zrcatku nejake koncove vypinace, nebo se motorek zastavi a bude premahat odpor zrcatka dokud jej budu chtit posunout jeste dal, nebo se ukrouti hridelka motorku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš mít strach. Každý motorek má svůj unašeč (ty kulaté díry na obrázku) na který je nasazen pružný protikus za skla zrcátka. V krajních polohách to bez následku přeskakuje, motorek se může točit pořád. Existuje i jiné provedení motorků.

post-10-1163594157.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš mít strach. Každý motorek má svůj unašeč (ty kulaté díry na obrázku) na který je nasazen pružný protikus za skla zrcátka. V krajních polohách to bez následku přeskakuje, motorek se může točit pořád. Existuje i jiné provedení motorků.

Dekuji, predpokladam, ze je v unaseci snek, ktery je napevno na na hridelce motorku. Mel jsem obavu proto, ze jsem si blahovy poprve myslel, ze sklopim cele zrcatko k autu a porad (chvilku) jsem sklapel zrcatko az se ze zrcatka se ozyvaly zvuky jako kdybych mackal nejaky plast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...