Přejít na obsah

Zadní brzdy


galaher

Doporučené příspěvky

Tak jsem chtěl dneska vyměnit u zadních kol pakny na brzdách.Sundám kolo a jdu si udělat kafe(že jsem šel si dělat kafe... :disgust: )a můj horlivý kamarád s pocitem mi pomoc,že prej sundá buben.Tak jsem ho nechal a jak ho rval ven( :angry: )tak se mu podařilo vytáhnou i pístek s prasátka.Tak se chci zeptat,jestli musím odvzdušnit celou brzdovou sestavu a jakou použít brzd.kaplalinu.Pokud ovšem mohu míchat brzdovku s tou co tam je.(stejně nevím jaká tam je).A ještě jedna prosba.Není někde obrázek jak jsou uloženy pružiny na paknách.DÍK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brzd kapalina DOT 4 - jinak schema urcite nekdo doda. Hlavne dobre nasad samostav. Povitahnout nahoru a po nandani bubnu mu pomoci zase dolu. Nekdy ten samostav sakra sam od sebe nemaka <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buben nasadis kdyz si ten samostav vystrcis nahoru - pakny se sevrou do normalni polohohy. Jinak buben ma v sobe diry - tim zatlacis klinek zase dolu, ale nemusis, melo by si to sednout samo a vymezit vuli :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Myslím, že pokud byl únik kapaliny malý( a to asi byl, pokud kamarád nesešlápl aktivně i brzdový pedál), tak stačí odvzdušnit jenom ten jeden pístek a né celou soustavu vyměnit! Já měnil oba dva písty na zadních bubnech a kapalinu jsem měnit nemusel! jenom dolil DOT4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...