Přejít na obsah

Potrebuji pravnickou radu ohledne reklamace


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Jo a moje prodejna, ktery se vyhejbam obloukem :)

Plzen - Future Board Shop - Americka ulice

Jinak je to jeden provozovatel se shopem SnowBitch a s nove otevrenym nejakym velikym Skate Store na namesti... Nikdy tam uz nic nekoupim :) Chodim do Horse Feathers na Klatovsky, tam je "malicko" jinej pristup...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No reknu k tomu toto:

Kupoval jsem do firmy Nokie N70 a po roce se jedna zacala srat, tak jsem ji hodil do servisu, dostal fotky oxidace a sel jsem. Hodil jsem to pravnikovi, tem me napsal moznosti, po zvazeni jsem se na to vyprd.

Posudek znalce s nejistym zaverem, protoze nikdo nedokaze, kdy se tam vlhkost dostala a pak nekolik let soud, cili zaver si udelejte kazdy sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je pondělí jak jsem slíbil. Přináším pro tebe nemilou zprávu od právníků. Všichni řikají ať se na to vykašleš že to nemá vůbec žádnej smysl zbytečný tahanice, který můžou bejt hóódně dlouhý a nakonec se stejně může prokázat jejich nevina což by bylo hodně nepříjemné platit všechny soudní výlohy a podobně, ale něco v tomto smyslu už několikrát padlo..

Teď už je jen na tobě jak se rozhodneš.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já veškerý věci taky nakupuju tam, kde mi je spraví. Třeba stejný martyrium jsem měl s pračkou koupenou kdesi na internetu. Nechtěli ji vzít a poté na to sahali samí nekvalifikovaní a nezkušení mechanici, tak jsem oprášil telefonní seznam rodičů a zavolal jednomu pánovi, co to u nás dělá už moc let a teď i jeho kluk a mám pokoj... ;) fuj doufám že to už nikdy nezažiju stálo to fůru času i peněz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...