Přejít na obsah

Bouchání dveřmi


Milan

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

tak panove tohle cist je opravdu balzam na ridicovu dusi :lol::'> taky se za jizdy zamykam (od te doby co tatikovi na semaforu nejakej debilek ukradl notebook co mel na sedadle u spolujezdce) s tim ma problem mamka. Bouchani dveri je problem pritelkyne :feve: . Oklepavani snehu o prah problem pratel co obcas vozim. To s tim jak zde nekdo psal jak ho se*e odkladani veci na strechu, tak mesic zpatky jsem byl na rockovem festu a spolujezdci si odlozily pivo na auto. Zafoukal vetrik a asi sami vite jak to mohlo dopadnout :blink: poucuji jak se lidi maj k autu co neni jejich chovat ale ty si v duchu stejne reknou vykecej se debile :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Při čtení tohoto tématu jsem se dlouho tak nenasmál..je fakt vtipné, jak někteří řeší bouchání dveří apod..viz. jirina5 ...já to mám tak samo..jak mi někdo křapne s dveřma, tak mám chuť mu za to urvat ruku..možná jsem divný, ale právě z těchto důvodů nerad vozím v autě kohokoli dalšího mimo přítelky a rodiny..

Naposled se mi stalo, že jsme byli domluveni s lidma z práce (já + 4 kusy), že zajdeme na bowling..nechtělo se mi pěšky, tak jsem si řekl, že tam dojedu po svých..setkat jsme se měli až tam..sednu do auta, nastartuju a jedu..venku -10°C, auto zmrzle, takže vždycky, než se zahřeje, při nižších otáčkách se sem tam nějaký plast ozve (když je auto zahřáté, je klid)..po cestě jsem potkal kolegy, takže zastavím, ať si přisednou..dozadu nastoupili 3 chlapi..oba dva u dveří zavřeli naprosto předpisově, zato kolegyně vepředu s tím tak šastla, že mi od té doby něco ve dveřích rezonuje..jako tenkrát lítaly ku.vy a pi.e, bylo to opravdu na ránu do obočí (ale byla to ženská, takže se to dá pochopit)..a úplně mě odrovnal kolega, co seděl vzdadu.."Tobě to auto nějak drnčí, ne?" ..to už jsem si řekl, že jsem se raději měl otočit na druhou stranu a dělat, že je nevidím, jak šlapou pěšky ;-)

Přítelkyni jsem už dokonce naučil, že jakmile na parkovišti vystoupí a ví, že budeme delší dobu pryč, tak automaticky sklápí zpětné zrcádko..zichr je zichr :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já problém s boucháním nemám.

Každého nejdřív proškolím jak se bude chovat v autě.Takže na nic zbytečně nesahat.Nesnáším když mi někdo šteluje s výdechama.Hraje si s klimatizací atd atd... :D

A to že se s dveřma mého vozu nebouchá každej ví,ještě něž do auta vleze :kol-47:

Joo prásknout tchýni doma s dvířkama od kuchyňské linky,to by se taky posrala do výšky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...