Přejít na obsah

Kryty zrcatek- Chrom


blondakxxx

Doporučené příspěvky

Ahoj, máte někdo zkušenosti s chromovanými kryty zrcátek ?? Chtěl bych si je pořídit na mojí Octu, je to černá metla a myslím si že by se na ní mohly hodit. Zajímá mě jestli někdo má zn. Milotec ?? Vydrží ten "chrom" něco nebo se to po čase začne loupat ?? Dík za vaše odpovědi.

:palec: Taky se mi to na černý líbí,mám je tři roky a nic se neloupe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co myslíte na bílé, šlo by to ?

Mám v plánu chromy na zrcátka, chrom. lištu na osvětlení spz a na přístrojovce pár rámečků na stříbrno.

Na bíluu??asi nee..tam se ten chrom moc nehodii.. moc tam nevinikne...ale tak tod muj nazor..(jaky si to uddelas takovy to mas..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásná práce ta tvoje kára !! Dík za to foto, vypadá to fakt dobře. Co kliky ?? Máš je taky v chromu ?? Chtěl bych je taky dát do chromu, ale jen ty kliky bez těch " pod misek ". Myslím že to bude vypadat decentněji, než celé. Na stránkach Milotecu jsou dva typy, malé a plné 300 a 610 Kč, ale z tech obrázku nejsem moc chytrý, vypadají stejně !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za pochvalu pánové. -_-

zabiak-ten rámeček Autostyl Janko,dělají ho na všechny tři nárazníky na OI.

blondakxxx- ty kliky mám taky je to nerez a musíš objednat obě sady za 610,- je na kliku a ta za 300,- je ta malá část kde jsou vložky zámku.

Mrkni do podpisu,je pár foto.

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
A co myslíte na bílé, šlo by to ?

Mám v plánu chromy na zrcátka, chrom. lištu na osvětlení spz a na přístrojovce pár rámečků na stříbrno.

Na bíluu??asi nee..tam se ten chrom moc nehodii.. moc tam nevinikne...ale tak tod muj nazor..(jaky si to uddelas takovy to mas..)

Sakra mně se líbí, na Sejisově to vypadá dobře, zkusím je taky, ale až po nové roce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co myslíte na bílé, šlo by to ?

Mám v plánu chromy na zrcátka, chrom. lištu na osvětlení spz a na přístrojovce pár rámečků na stříbrno.

Na bíluu??asi nee..tam se ten chrom moc nehodii.. moc tam nevinikne...ale tak tod muj nazor..(jaky si to uddelas takovy to mas..)

Sakra mně se líbí, na Sejisově to vypadá dobře, zkusím je taky, ale až po nové roce...

jsem celkem na chrom doplnky,ale je fakt na tmavé to vyzní lépe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...