Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vloženo

Zdravím vespolek.

Mám dotaz ohledně řídící jednotky airbagu. Bohužel mi bylo servisem identifikováno, že mám rozbitou řídící jednotku airbagu a je na výměnu. Každopádně, nemohu vůbec sehnat stejný typ jednotky: 3Q0 959 655 AQ a proto jsem se chtěl zeptat, zda-li je možné jednotku vyměnit za jiný typ, např. nějaké, které končí na AA/AT/AC nebo podobné, které lze v našich končinách lehce sehnat.

A jaká jsou popřípadě úskalí na která bych si měl dát pozor...

(Jinak se jedná o 2016 O3 5E5, 2.0TDi, 110kW, DSG, v německé edici JOY, proto si vysvětluji tu jinou jednotku.)

 

Za všechny rady předem díky moc..

  • o 2 roky později...
Vloženo

Zdravím, momentálně mám úplně ten samý problém s tou samou jednotkou akorát u O3 RS 4x4 2.0 TDi.

Existuje nějaká náhrada, či nikoli?

 

Vloženo

To bohužel nevím, ale když se připojí k autu, tak ho za chvíli úplně vyřadí z provozu. Začne blikat chyba převodovky a spousta dalších kontrolek a auto už nejde ani nastartovat 

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...