Přejít na obsah

Připojení na Net


Jar_da

Doporučené příspěvky

Vzhledem k přetrvávajícím potížím s mým domácím připojením WiFi (věčně vypadává, není schopno se připojit na ICQ, aktualizace AVG taky jen občas, ztracené pakety 20-30% ...) uvažuju o něčem jiném, v mém případě mám jen na výběr z připojení přes GSM nebo pevnou linkou O2 příp. dalších operátorů, kabelová televize není v dosahu.

Poraďte, kdo má jaké zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k přetrvávajícím potížím s mým domácím připojením WiFi (věčně vypadává, není schopno se připojit na ICQ, aktualizace AVG taky jen občas, ztracené pakety 20-30% ...) uvažuju o něčem jiném, v mém případě mám jen na výběr z připojení přes GSM nebo pevnou linkou O2 příp. dalších operátorů, kabelová televize není v dosahu.

Poraďte, kdo má jaké zkušenosti?

nó, já jedu taky asi přes to Wifi, zkrátka přes anténu a jsem max. spokojen. Mám to přes firmu Megasphera, jsou to dva bráchové a skutečně se snažej. Jakejkoliv problém okamžitě řešej. Výpadky moc nemáme. Teď jsme měli v říjnu asi 2 výpadky, protože něco předělávali na páteřní síti, předtím jsme tak 3/4 roku byli bez jedinýho výpadku. Loni touhle dobou to občas zlobilo, když byla mlha, ale kluci to už maj asi nějak pořešený, protože s tím teď problémy už nejsou. Jestli si vzpomínám dobře, tak mi tehdy říkal, že to budou předělávat pro tyto případy na nějakej náhradní systém. Já tomu moc nerozumím, ale určitě můžu říct, že kluci fakt makaj a jsem spokojen. Za 360,-/měsíc mám bezproblémový přístup na net a celkem i ta rychlost je pohodová, tahá to hezky.

V předešlým bydlišti jsem byl připojenej přes firmu Telmedia, a to byla tragedie. Furt problémy a majitel firmy na to sral. Prostě slíbil řešit, ale to bylo tak vše. Prostě jen slova, slova, slova, a řešení měl v pi*i. Klidně řekl v pátek že už jsou na cestě a v pondělí po urgenici že je tam posílá... Přes víkend vyplej telefon a internet mrtvej. Ignorat těžkého kalibru. Taky byl schopnej jet na dovču a jestli net lidem chodí, nebo ne, to mu bylo u prdele. Na tuhle firmu bacha!

Megasphera - mohu jen doporučit. Za málo peněz hodně muziky. Případné výpadky související s údržbou hlásí předem, a veškeré problémy fakt řeší v kteroukoliv dobu bezodkladně. Prostě super přístup. A navíc makaj, aby jim to šlapalo co nejlíp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jedem přes Bluetone, alias České Radiokomunikace taky na anténu. Cena je teda hříšná - 2600,- měsíčně za 512/128, ale tenkrát nic jinýho mimo ISDN nebylo. Je pravda, že je v tom i telefon, kterým volám po celým světě a za měsíc nejdu přes 500,-, ale v březnu tak jako tak jdeme asi z5 k O2. UPC tu není, je za rohem a ti volové ho nechtějí dotáhnout, přitom bydlíme a kanceláře máme na jedný z nejrušnějších ulic v Praze, kde je spousta firem a peníze by UPC jen tekly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jedem přes Bluetone, alias České Radiokomunikace taky na anténu. Cena je teda hříšná - 2600,- měsíčně za 512/128, ale tenkrát nic jinýho mimo ISDN nebylo. Je pravda, že je v tom i telefon, kterým volám po celým světě a za měsíc nejdu přes 500,-, ale v březnu tak jako tak jdeme asi z5 k O2. UPC tu není, je za rohem a ti volové ho nechtějí dotáhnout, přitom bydlíme a kanceláře máme na jedný z nejrušnějších ulic v Praze, kde je spousta firem a peníze by UPC jen tekly...

tak to je brutus cena a k tomu slimáčí připojení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2 je OK, pokud funguje, pokud jsi ale na netu zavislej, tim nemyslim psychicky, ale pracovne, bohuzel to neni pripojeni, ktery bys mohl bez nejakyho zalozniho vyuzivat... Oni totiz maji prilis klientu na to, jakou maji podporu, resp. kolik lidi dela podporu a kdyz je problem, nefungujou treba dva dny... Osobne doporucuju kabelovku, pripadne ADSL od Bluetone (ceske radiokomunikace), tam je podpora uplne na jiny urovni, pripadne lokalni wifi poskytovatele, ale tam je treba mit reference klientu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2 je OK, pokud funguje, pokud jsi ale na netu zavislej, tim nemyslim psychicky, ale pracovne, bohuzel to neni pripojeni, ktery bys mohl bez nejakyho zalozniho vyuzivat... Oni totiz maji prilis klientu na to, jakou maji podporu, resp. kolik lidi dela podporu a kdyz je problem, nefungujou treba dva dny... Osobne doporucuju kabelovku, pripadne ADSL od Bluetone (ceske radiokomunikace), tam je podpora uplne na jiny urovni, pripadne lokalni wifi poskytovatele, ale tam je treba mit reference klientu...

To je pravda, my právě máme ADSL od ČR, ale ta cena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2 je OK, pokud funguje, pokud jsi ale na netu zavislej, tim nemyslim psychicky, ale pracovne, bohuzel to neni pripojeni, ktery bys mohl bez nejakyho zalozniho vyuzivat... Oni totiz maji prilis klientu na to, jakou maji podporu, resp. kolik lidi dela podporu a kdyz je problem, nefungujou treba dva dny... Osobne doporucuju kabelovku, pripadne ADSL od Bluetone (ceske radiokomunikace), tam je podpora uplne na jiny urovni, pripadne lokalni wifi poskytovatele, ale tam je treba mit reference klientu...

To je pravda, my právě máme ADSL od ČR, ale ta cena...

Cena uz je ted ale jinde, je mozny, ze mate neco jinyho (bezdrat v placenym pasmu, kdy k tomu daji telefon + net), ja mluvim o kabelovem ADSL, ktere je levnejsi nez CTC resp. O2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to sleduju, tak mám super připojení za super cenu. Stahovat můžu do halelujá, rychlý je to dost. Jakr, zkust tu Megaspheru, jsou dobrý a sídlej v Pcích.

nojo, jenže já mám dům v Jaroměří a firmu v HK, tam to mám bez problému, ale doma to mám na dvě věci, jinak dík za tip, ale jejich síť doma nemám v dosahu -_-

Editováno: , autor: JaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam pripojeni od Bluetonu a zatim naprosta spokojenost...mam sice jen 512 kbit/s ale me to zatim staci...mozna pozdejsi bych uvazoval o necem rychlejsim..jinak pokud je u nich nejaky problem (moc jich ale neni) staci zavolat na bezplat.linku kde nahlasis problem a behem pulhodky ti zavola technik a je po problemu..treba instalacka netu primo od bluetonu stoji myslim nejakych 2500kc ale ja ji nechtel,delal jsem si to sam a kdyz jsem neco nevedel tak mi hned volali a primo mi to diktoval co kde nastavit co zakliknout a tak ;)..ted mi ale kamos rikal cosi o UPCdirect ze maj nejakou akci,ze dostanes satelit a kompletni prislusenstvi i instalaci netu za 1kc,nevim co je na tom pravdy,jeste jsem nemel cas to zkoumat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...