Přejít na obsah

Co je to za motorizaci?


Xp3

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, našel jsem bohužel nepopsané video, nevíte co je to zač? Je to 55kW, nebo snad 74kW?

Thank You  -_-

Bez ohledu, co k tomu zde již bylo napsáno, si myslím, že se jedná o 1,4/44 kW, protože si pamatuji, že jsem toto video tady někde už viděl (možná to bylo na "starých stránkách"). Odpovídá tomu i stav najetých km na tachometru, který si rovněž pamatuju.

Kromě toho ani ta dunivá zvuková kulisa nenapovídá, že by se mělo jednat o HTP.

1.2 47kw s izolovanou kapotou(tj nepočuť pískanie ako vonku) má taký trochu dunivý zvuk. Je to určite htp(môžeme sa staviť :D ), ale ako som už povedal, dole kopcom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká 1,4

MPi se mi nezdá, to nad 4000 ot už netahá :(

Spíš bych řekl 55kW.

Klucí, asi máte recht. Fakt to vypadá na HTP, protože přesně tak jak píše Alan 07 na začátku je to slyšet.

A hlavně od začátku se mi nezdá, že by MPi šlo tak dobře do otáček. Ta moje 44kW svině při 4.000 ot úplně zdechne a táhne asi jako Š105 před generálkou :blbec:

A to že je to tam napsané, je tak: to video je na YouTube dvakrát, jednou je popsaneé jako HTP, po druhé je to noname.

A taky zvedám palec pro HTP :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xp3: K cemu je ti platny, ze to jde tak rychle do otacek, kdyz to ma 0 - 100 za 18,5 sekundy :D:smich:

A jestli chces poradit jak krapet poladit vykon, tak napis, dam par nenasilnych rad ;)-_-

MPi krapet poladit? Ze by koupit HTP? lol

Ja vim, ze to bude bolet, ale ja jsem proste musel :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasná Haťapka..:)

Jinak jsem si udělal nový rekord v neděli...195km/h...naštěstí nezměřených radarem...to by mi sebrali i rodný list..:p

Já tu 200 s 1,2 stejně pokořím.:) aspoň tachometrových...

:o ty si dabel bylzde ;):D tak potom daj vediet ci si ju prekonal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci to je diesel pozrite ako ma nizko 4000 tis otacky a to htp nema a any ziadny benzinovy motor ;)

Jéje, další provokatér.

:fakac: ale jaky provokatera ja zato nemozem ze 1.4 MPI netaha tak ako HTP a dost uz! ! ! !

Editováno: , autor: V/// RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci to je diesel pozrite ako ma nizko 4000 tis otacky a to htp nema a any ziadny benzinovy motor ;)

Jéje, další provokatér.

:fakac: ale jaky provokatera ja zato nemozem ze 1.4 MPI netaha tak ako HTP a dost uz! ! ! !

Tak teď rozumím buď prvnímu a nebo druhýmu příspěvku, ale obou dohromady ne :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja narazam na to ulozenie otacok 4000

http://forum.skodahome.cz/uploads/post-35-1164568192.jpg

ok ja ta beriem ale v to videu o ktorom sa bavime mne ide oto ze ide 4000 tis a po 4000tis zacina cervene pole takze som usudil ze je to diesel ;)

Tak se to tu začíná nějak míchat.

Za prvé: o jakém videu se bavíme? Kde je červené pole po 4000 ot? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja narazam na to ulozenie otacok 4000

http://forum.skodahome.cz/uploads/post-35-1164568192.jpg

ok ja ta beriem ale v to videu o ktorom sa bavime mne ide oto ze ide 4000 tis a po 4000tis zacina cervene pole takze som usudil ze je to diesel ;) bavime sa o tymto videu

Aha, tak to jo. Já myslel že chceš provokovat, že to první video (v prvním příspěvku v tomto vláknu) je diesel.

OK -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, je to HTP už když na začátku to trochu prošlápne, tak je pěkně slyšet, ale přikláněl bych se ke slabší verzi tedy 40Kw. Vím čím jezdím nééé :palec2:

Určite vieš.

Avšak toto tu vyzerá na 1.2 12V, neviem aká verzia(nejako lepšie odhlučnená -asi elegance?), viezol som asi 3 takýmito htpčkami a jedno z nich malo taký zaujímavý zvuk ako na tom videu. Čo to bolo za výbavu neviem, ale určite to bol 12ventil. Tie ostatné fabie, vrátane mojej mali taký suchý zvuk..

A ešte to, že 1.2 6V je sprevodovaná tak, že pri 4000 otáčkach na 5 prevodovom stupni dáva tachometrových 120-125. 12ventil dáva pri 4000 otáčkach presne tak ako vo videu, t.j. 110-115

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasná Haťapka..:)

Jinak jsem si udělal nový rekord v neděli...195km/h...naštěstí nezměřených radarem...to by mi sebrali i rodný list..:p

Já tu 200 s 1,2 stejně pokořím.:) aspoň tachometrových...

Si robíš srandu, nie?

Pretože na HTP dosiahnuť 195, to by si musel vyhodiť všetky sedačky z auta, rezervu, basbedňu a ďalšie veci. Potom ísť až do červených otáčok a ešte k tomu dolu kopcom.

A čo pneu? Nie sú pneu na tieto nízkoobjemové fabie robené do 180km/h?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...