Přejít na obsah

Vestavny elektrospotrebic


davkiller

Doporučené příspěvky

Tak sme skončili nakoniec u čiernej farby, pretože zohnať v hnedom niečo, čo by bolo funkčne na úrovni je zhola nemožné.  Teraz to už len všetko osadiť - a vyhral to Eurotech  -_-

Inak výber v čiernej farbe tiež nič moc, drvivá väčšina vecí je len v nerezovom prevedení. Ja neviem, čo na tej nerezi tí ľudia vidia - ale veď sa zbadajú, keď to budú čistiť  :D

přeji ti aby to fungovalo co nejdéle a nejlépe, ale už jen podle názvu bych tomu moc šancí nedával(made in EU) stejné jako ariston, ardo, aj. tomu podobné. v černé barvě se dá dobře vybrat fagor, zanusi, whirpol, baumatic, elektrolux aj. osvědčené značky.

Rozhodně bych nesrovnával ARISTON s EUROTECHEM. Ariston je vyšší třída než INDESIT a já mám zatím s ARISTONEM jen dobré zkušenosti naproti EUROTECHU - lednička s mražákem, v záruce odešel termostat - to se může stát,těsně po záruce odešla sig.otevřených dveří - opravil jsem si sám (vadný odpor), utržená rukojeť dveří, novou jsem nesehnal a nakonec netěsnost výparníku,neopravitelné jedině výměna za cca 6000kč - letěła z domu. EUROTECH vyrábí Litevci nebo Lotyši. Kdysi ruské stroje vydržely snad vše. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně bych nesrovnával ARISTON s EUROTECHEM. Ariston je vyšší třída než INDESIT a já mám zatím s ARISTONEM jen dobré zkušenosti naproti EUROTECHU

asi jsem to blbě napsal. měl jsem na mysli rozdíly v qalitních a neqalitních značkách a jejich součástkách. pokud jsem něco napsal špatně o aristonu, tak sorri, ale píšu z 10ti leté vlastní zkušenosti kuchyňského technika. s tím aristonem a eurotechem souhlasím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, síce do spotrebičov som laik, ale čo sa týka napr dizajnu a použitých ovládacích prvkov a ďaľších súčiastok, tak zrovna tento Eurotech bol na 100% rovnaký s nejakým Whirlpoolom a Electroluxom. Povyťahoval som ich v obchode a poobzeral aj zospodu, bolo to úplne rovnaké u všetkých troch! Akurát neviem prečo, ale Whirlpool aj Electrolux stáli o 2 resp 2,7tisícky viac...

Eurotech vyhral kvôli dizajnu a záruke - 24+12 mesiacov sa môže hodiť. Na krabici je napísané Made In Italy, takže až tak zlé to hádam nebude.

Ale koľko ľudí, toľko názorov. Ja by som napríklad po zlých skúsenostiach už nikdy v živote nekúpil práčku Whirlpool a chladničku Electrolux.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...