Přejít na obsah

Vrznuti v motoru+ startovani


jameson01

Doporučené příspěvky

Dobry den,

jsem zde novackem a prosim o radu:

1. mam OCTAVII TDi r.v. 1999 a stava se mi,ze kdyz napr. v zatacce poustim spojku /po ohrati motoru/ se ozve neprijemne vrznuti,drhnuti...Je to spojkou a co muzu ocekavat?

2. pri kratkem popojizdeni po meste,tzn kratkem zahrati motoru, nemohu pak dlouho nastartovat,tocim motorem a asi tak po 10 vterinach motor naskoci...zhavici svicka OK, vse ostatni snad taky.Studene starty ovsem v pohode

Prosim poradte.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ad 2. mám sice beňo, ale trochu podobný problém. Viz. "Startování za teplého motoru 2" před cca měsícem. A dodnes nevyřešený. Po těch deseti vteřinách satrtování má pak motor "divný" chod? Kolísá, mizerný výkon atd.? Netankuješ náhodou naftu u nějakých hypermarketu nebo levných pump? :( Kdy jsi naposledy měnil palivový filtr?

Editováno: , autor: sitic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ad.1- dělá mi to taký=ložisko spojky=někdy při hození trojky,někdy při rozjezdu

ad.2- vag nenahlásí chybu,spoj se s řj motoru,pak dej LOGIN,zadej 12233,vrátí se ti to zpět,pak dej PŘIZPŮSOBENÍ a do kanálu napiš 05 a ukáže se startovací dávka: tovární nastavení je 32 768 tak ji zvedej po 200 a zkoušej teplé starty,,max jde uložit něco kolem 33 500 už nevím přesně,ale funguje to

jinak VIS=Vag Info System

taky už startuju "na drbnutí" klíčku :)

Editováno: , autor: toncek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad.1- dělá mi to taký=ložisko spojky=někdy při hození trojky,někdy při rozjezdu

ad.2- vag nenahlásí chybu,spoj se s řj motoru,pak dej LOGIN,zadej 12233,vrátí se ti to zpět,pak dej PŘIZPŮSOBENÍ a do kanálu napiš 05 a ukáže se startovací dávka: tovární nastavení je 32 768 tak ji zvedej po 200 a zkoušej teplé starty,,max jde uložit něco kolem 33 500 už nevím přesně,ale funguje to

jinak VIS=Vag Info System

taky už startuju "na drbnutí" klíčku  :)

ad.2 Bude to fungovat i na benzín?

Editováno: , autor: sitic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...