Přejít na obsah

alu disky


lukas.de

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

lakoval sem si kola sám, nic na tom není jen to musíš pořádně obrousit abys strhl původní ochranou vrstvu :p potom už jen barva a několik vrstev laku B) mám je na autě už rok a úplně v poho nebál bych se toho vyjde to na pár kaček :palec2: jo malá rada: já si je nejprve natřel temperkou dal na auto jelikož zdání někdy klame a nebo to skus v komplu ....

post-7-1167561174.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
lakoval sem si kola sám, nic na tom není jen to musíš pořádně obrousit abys strhl původní ochranou vrstvu :p potom už jen barva a několik vrstev laku B) mám je na autě už rok a úplně v poho nebál bych se toho vyjde to na pár kaček :palec2: jo malá rada: já si je nejprve natřel temperkou dal na auto jelikož zdání někdy klame a nebo to skus v komplu ....

nemas to nejak zdokumentovany myslim ze o takovy trosku obsahlejsi popis opravy by tady byl zajem. Ja se nato taky chystam a nevim jak zacit co koupit cim strikat jaky typy barev jaky laky atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lakoval sem si kola sám, nic na tom není jen to musíš pořádně obrousit abys strhl původní ochranou vrstvu :p  potom už jen barva a několik vrstev laku  B)  mám je na autě už rok a úplně v poho nebál bych se toho vyjde to na pár kaček  :palec2: jo malá rada: já si je nejprve natřel temperkou dal na auto jelikož zdání někdy klame a nebo to skus v komplu ....

nemas to nejak zdokumentovany myslim ze o takovy trosku obsahlejsi popis opravy by tady byl zajem. Ja se nato taky chystam a nevim jak zacit co koupit cim strikat jaky typy barev jaky laky atd...

zítra sem dám podrobnej popis a ceny -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže budu stručný: je na to potřeba smirkový papír (600 - 1000), akrylátová barva, plnič, bezbarvý lak,

smirkovým papírem strhnete původní ochranou vrstvu až se dostanete na lak , nebo základ tohle doporučuji dělat důkladně podle toho vám bude drzět nová barva B)

jakmile máme obroušeno ,důkladně odmastíme lihem, nebo technickým benzínem co máte po ruce

nanesem vrstvu plniče následně vybrousíme pod vodou

-_-

jakmile je hotovo tak můžem nanášet barvu

-_-

necháme vztvrdnout a potom už jenom lakujem bezbarvým lesklým lakem B) kolik vrstev to je už vaše věc já tam mám tři

tak v kostce je to tak asi vše :t

nechám na vás zda budete lakovat sprejem, nebo použijete pistol můj odhad je Kč je:

sprej 3x 120,- 360,-

plnič 1x100 100,-

lak 1x130,- 130,-

smirk 100,-

celkem : 690,-

jinak pokud vlastníte stříkací pistol tak tomu rozumíte a víte že vyjde levněji kol3

takže asi vše no a jinak je to o rukách a trpělivosti :p

ceny jsou orientační a jak dlouho to bude trvat nemůžu říct bo sem to dělal jen po večerech o víkendu -_-

přeji hodně zdaru B)

http://www.liborctvrtnicek.xf.cz/document2.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže budu stručný: je na to potřeba smirkový papír (600 - 1000), akrylátová barva, plnič, bezbarvý lak,

smirkovým papírem strhnete původní ochranou vrstvu až se dostanete na lak , nebo základ tohle doporučuji dělat důkladně podle toho vám bude drzět nová barva B)

jakmile máme obroušeno ,důkladně odmastíme lihem, nebo technickým benzínem co máte po ruce

nanesem vrstvu plniče následně vybrousíme pod vodou

-_-

jakmile je hotovo tak můžem nanášet barvu

-_-

necháme vztvrdnout a potom už jenom lakujem bezbarvým lesklým lakem B) kolik vrstev to je už vaše věc já tam mám tři

tak v kostce je to tak asi vše :t

nechám na vás zda budete lakovat sprejem, nebo použijete pistol můj odhad je Kč je:

sprej 3x 120,- 360,-

plnič 1x100 100,-

lak 1x130,- 130,-

smirk 100,-

celkem : 690,-

jinak pokud vlastníte stříkací pistol tak tomu rozumíte a víte že vyjde levněji kol3

takže asi vše no a jinak je to o rukách a trpělivosti :p

ceny jsou orientační a jak dlouho to bude trvat nemůžu říct bo sem to dělal jen po večerech o víkendu -_-

přeji hodně zdaru B)

http://www.liborctvrtnicek.xf.cz/document2.html

Super Dík moc :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...