Přejít na obsah

co s puvodnimi repro?


Doporučené příspěvky

Po vymene repro ve dverich za jine(diky RyVes -_- ) mi zbudou ty puvodni. Jsou potvurky zataveny v plastovym ramecku takze vcelku nepouzitelny :fakac: . Mate nekdo napad kam by se dali pouzit, aby mi nezustali doma ve funkci lapace prachu? :p Taky by mne zajimalo jesli se delali Fabie s repro 165mm v zadnich dverich,to by pak stacilo sehnat onen tapecak a plech stahovacky B) ale asi sotva :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vymene repro ve dverich za jine(diky RyVes -_- ) mi zbudou ty puvodni. Jsou potvurky zataveny v plastovym ramecku takze vcelku nepouzitelny :fakac: . Mate nekdo napad kam by se dali pouzit, aby mi nezustali doma ve funkci lapace prachu? :p Taky by mne zajimalo jesli se delali Fabie s repro 165mm v zadnich dverich,to by pak stacilo sehnat onen tapecak a plech stahovacky B) ale asi sotva :ph34r:

Zrovna ja by som ich potreboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodavat je nechcu. Hlavne proto ze pri pripadnem prodeji si prave umistovane DLSka chci nechat a prodavat auto s dirami po repro by asi nebylo ono. Taky bych chtel mejt rezervu kdyby ty nove zasvetili svoji existenci trose tepla a hodne koure :p . Spis by mne zajimalo jestli ma vubec smysl ¨snazit se je nacpat doplata atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...