Přejít na obsah

Tuning na Feldě


Lewis

Doporučené příspěvky

Pokud chceš čirou optiku, musíš tam narvat světla z jinýho auta. Je to dost práce a peněz, ale bude to svítit tak jak má a navíc tam můžeš vrazit rovnou xenony.

Svíčky seriovky od výrobce. Pokud jde o značku tak každýmu se osvědčila jiná. Pokud chcete dělat větší úpravy, aspoň vačka a hlava tak doporučuju Iridiový. Ale zase s kvalitníma nepůjdeš pod 2táci.

Ještě k těm brzdám. Záleží na kombinaci. S dobře zvolenýma destičkama to se seriovym kotoučem bude brzdit líp, se sport kotoučem a k tomu nesprávnými sport destičkami. Pak to jsou opravdu jenom vyhozený peníze. Ale s dobrou kombinací strčíš do kapsy i seriový chlaďáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host lonerider

nabizim znackovy chiptuning na felicie 1,6 , 1,3 MPi 50kW a 1,3BMM 50kW. vymennym zpusobem za 2500 vcetne vymeny, nastaveni a diagnostiky. mozno tyden zdarma vyzkouset. vice na lonerider@centrum.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Felda sama o sobě svítí mizerně, tak si nedokážu představit jaký by to bylo s čirejma sklama-děs. Ale jednu s novou tváří jsem s tím čirým plexíkem viděl a na první pohled mi to připomnělo Octavii po r.2000. Ovšem vše má svou cenu-v noci potřebuju vidět.

P.S.: S dálkovejma problémy nemám, ale chtělo by to posílit potkávačky :) Jenže to s přídavnejma lampama v masce asi nepůjde... Musely by jít regulovat jako hlavní lampy-sklon myslím a mít shora krytý žárovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mam takový skromný dotaz.

Zkoušel někdo dát sací potrubí z Fabie do Feliny (jen, jestli je to realne)?

Už asi 2 roky provozuji na Fabii 44kW saní z 5OkW verze a pochvaluji si lepsi dynamiku motoru.

Editováno: , autor: Haski
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ahoj kluci, ja teda na feline neco malo mam, ale je to jen pro moji potechu. Jsou to detaily, ktery vam udelaj radost, kdyz si je tam soupnete. Co se tyka baleni holek ;) , tak podle me na ty bohaty smrady s nablejskanejma drahejma autama letej jen pipky, ktery si neuvedomujou, ze ten chlapecek si na tu karu rozhodne sam nevydelal B) Kdyz mi nekdo z vas poradi, jak sem vlozit fotecky, ukazu Vam tu svoji. Felinu samo ;) Ren

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci, ja teda na feline neco malo mam, ale je to jen pro moji potechu. Jsou to detaily, ktery vam udelaj radost, kdyz si je tam soupnete. Co se tyka baleni holek ;) , tak podle me na ty bohaty smrady s nablejskanejma drahejma autama letej jen pipky, ktery si neuvedomujou, ze ten chlapecek si na tu karu rozhodne sam nevydelal B) Kdyz mi nekdo z vas poradi, jak sem vlozit fotecky, ukazu Vam tu svoji. Felinu samo ;) Ren

Jak píšeš odpověď, tak dole je kolonka pro přílohu, dáš procházet a najdeš své foto a dáš odeslat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ne pohoda základ je v pohodě... jak jsem řikal... šoupneme tam jinej předek jinou masku jiný prahy a jinej zadek.,.. potom kola stavitelnej podvozek HP, dopředu stabilizátor z 1,6... rozpěru, vyhodíme katík je k ničemu, střední díl bud necháme nebo dynamizér a průchozí koncovej díl, dovnitře nějaký sportovní sedáky a uděláme interier... potom hudbu samozřejmě ve znaku RochFord FOsgate a bude to slušnej kousek... možná bychom mohli udělat jinou barvu... no to až časem...

ne dělám si srandu, ale jestli chceš vidět fota těch věciček o kterých mluvim tak to nebude problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne pohoda základ je v pohodě... jak jsem řikal... šoupneme tam jinej předek jinou masku jiný prahy a jinej zadek.,.. potom kola stavitelnej podvozek HP, dopředu stabilizátor z 1,6... rozpěru, vyhodíme katík je k ničemu, střední díl bud necháme nebo dynamizér a průchozí koncovej díl, dovnitře nějaký sportovní sedáky a uděláme interier... potom hudbu samozřejmě ve znaku RochFord FOsgate a bude to slušnej kousek... možná bychom mohli udělat jinou barvu... no to až časem...

ne dělám si srandu, ale jestli chceš vidět fota těch věciček o kterých mluvim tak to nebude problém...

ale ale ale ale.......... sem ti rikala, ze v nic nechci spat, ani tam koukat na telku ;) mas se? jeste ti ukazu, jak mi detatko meje auticko, nekteri byli z toho pohledu zdeseniiiiiiiiiiiiiii , nechapu proc :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasny ale jak mluvi Lewis.... jde to i tak... jinak pekne a koukam ze mas i soukromou myci linku... tak to ma byt...

dekuji dekuji, na tebe nemam :) miluju vinovou barvu, mela jsem ji predtim v kombikku, jenze sme do toho dali plyn, a byl problem, tvrdili nam, ze se proste nekdy nesnese plyn s benzinem, podle me kravina, ale co uz. Tak sla z baraku :) jinak, myci linka chce mejt auto kazdej den, tak si klidne prijed :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže fotky s návrhem designu...

zadek je jasnej... zavařit prdélku... respektive ted jsem viděl někde inzerát na laminátová zadní vrata... budou lehčí a konec se rzí... jsou už bez znaku a bez spz... to by bylo ok... a k tomu tento zadní nárazník...

11877.jpg

no a dopředu tento přední nárazník...

PICT6947.JPG

a prahy také takové to... jako jsou na poslední fotce...

akorát ten tvůj nárazník bude vypadat mnohem lépe protože bude na nové tváři... dej mi čas a já ti najdu fotku s novou tváří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ten zadek jak koukám na fotku by byl jen ten zadní nárazník... zadní dveře uplně zavařené a jen křidélko na pátých dveřích nahoře... a myslim že ty ho už máš...

jo a změna jak hledám tak jsem našel lepší prahy...

48941.jpg

no a předek s novou tváří takto... (mimochodem to byla moje felda...)

PICT8148.JPG

(hledám lepší obrázek...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak

bila: predek pekny, moc pekny, ale ten zadek je hroznej, je to jak kdyz tomu neco chybi a je to divny, ble

tm. modra: peknej zadecek az na to, ze ten vejfuk tak divne cumi nahoru, nevim :(

zelena a cervena : to pletivo na kraliky je naprosto desny, promin :(

ja proste nevim, ale nemuzu za to. najdu ti neco, co se mi libi a pak na to skocime ju? zatim paaaaaaaa zlutasku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tvé stříbrné by to taky nevypadalo divně víš... a kdyby jsi chtěla může to být i v černé...

ne prostě tento předek ty prahy z té modré a když chceš i ten zadek z té modré tak přimhouřim obě oči a povolim...

kola nejméně 15" ale spíše bych dal 9x16" keskin KT1... nejlépe... ale budeme muset krapet šáhnout do lemů... ale to se podá... no a ten HP podvozek... aby to trochu kleslo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tvé stříbrné by to taky nevypadalo divně víš... a kdyby jsi chtěla může to být i v černé...

ne prostě tento předek ty prahy z té modré a když chceš i ten zadek z té modré tak přimhouřim obě oči a povolim...

kola nejméně 15" ale spíše bych dal 9x16" keskin KT1... nejlépe... ale budeme muset krapet šáhnout do lemů... ale to se podá... no a ten HP podvozek... aby to trochu kleslo...

Lewi, ty si eman ! :D no tak co kdy kde jak???????????????? a hlavne, za kolik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...