Přejít na obsah

Jezdí někdo z vás na ryby?


TomasB

Doporučené příspěvky

Rád bych někdy na ty ryby ale ani nevím kam... a nemám nářadičko.Jestli je někdo z Východnich Čech tak se rád přidám.R.

hele, za chvíli jedu na ryby, jestli chceš, tak se můžeš přidat. Dneska si udělám turné asi po více revírech, tak doufám, že nějakou fešnou rybu zase vydoluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

ja jezdim ale do polska - tam si chytnes rybu v rybnice a pak ji podas sef kuchari - pak ti za 15 / 20 minut zavola a prinese ti ji upecenou a obalenou. Bud s chlebem a nebo hranolky- vyjde te to oboji na 90 kc. Tak tam vzdycky jedem jako parta a je o zabavu postarano, hlavne holky maji radost , kdy pak si vezmes prut do ruky a chytnes rybu ze :)

post-3876-1223047405_thumb.jpg

post-3876-1223047412_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudak ryba co se nevrati zpet do reviru :(C&R !!!!

Tak dneska na písáku 5 štik nakouklo na břeh :) a k tomu mi jedna ukousla ocásek na okounovi od Stormu. Nebyly to žádný vobludky, ale ta největší 62 teď okukuje naši ledničku. ;) Byl se mnou kámoš a ten odjížděl s čistou nulou a jednu 56 vysomroval. Tomu teda nerozumím, protože jednak je to malý a druhak toto by mi ješitnost nedovolila, vzít si jako rybář od jiného rybáře ulvenou rybu.

Michale, nějaký CaR mám na háku. Co chci a splňuje to moje kritéria, to si prostě vemu a na nic si nehraju.

Ale díky, potešil jsi mně, v podstatě jsi mi vyseknul poklonu tím, že jsi už předem věděl, že nachytám. :palec2:

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jezdim ale do polska - tam si chytnes rybu v rybnice a pak ji podas sef kuchari - pak ti za 15 / 20 minut zavola a prinese ti ji upecenou a obalenou. Bud s chlebem a nebo hranolky- vyjde te to oboji na 90 kc. Tak tam vzdycky jedem jako parta a je o zabavu postarano, hlavne holky maji radost , kdy pak si vezmes prut do ruky a chytnes rybu ze :)

jednou jsem byl na nějaké prodejní akci rybářských potřeb a tam si každej mohl odzkoušet nádobíčko na sádkách. Pstruhů 3 prdele a záběry na hod. 'Cili nějako jako v tom Polsku kam jezdíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

jezdim pres Nachod do Kudowy - cestou jich par je jinak v Kudowe zahnu do prava a jedu cca 20 km az dojedu na takovou samotu kde je statek a pekne vse udelane vcetne parkoviste - je to tam zname a pekne a ryb tri pr..ele. Kdyz je hlad chytnem si kazdy klidne i dve, ale ten zazitek je moc pekny - nejsem rybar, ale dokazu se vcitit do toho. Bylo by to zajimave :) a jeste ten cas si na to najit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska na písáku 5 štik nakouklo na břeh :) a k tomu mi jedna ukousla ocásek na okounovi od Stormu. Nebyly to žádný vobludky, ale ta největší 62 teď okukuje naši ledničku. ;) Byl se mnou kámoš a ten odjížděl s čistou nulou a jednu 56 vysomroval. Tomu teda nerozumím, protože jednak je to malý a druhak toto by mi ješitnost nedovolila, vzít si jako rybář od jiného rybáře ulvenou rybu.

Michale, nějaký CaR mám na háku. Co chci a splňuje to moje kritéria, to si prostě vemu a na nic si nehraju.

Ale díky, potešil jsi mně, v podstatě jsi mi vyseknul poklonu tím, že jsi už předem věděl, že nachytám. :palec2:

Tak o tom, ze umis nepochybuju, ty ryby co sem davas fotky jsou nadherny, bohuzel o to vice jich mi je lito, ze nejsou zpet ve vode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdaleka neberu všechno, ale jak je to něco většího a je to candát, sumec, okoun nebo štika tak jde na filety. Třeba u štiky jak nemá evidentně alespoň 60, tak ji setřepu rovnou ve vodě. Menší beru jen když je nějak poškozená. Nevidím na tom nic špatného. Naopak z malé ryby není skoro nic a nemá ani smysl se s tím dělat. Z takové štiky 80+ už jsou moc pěkné filety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže já to vidím tak, že jak přijedeš, tak to jak na sviňu brát nebude. Ono to docela funguje. Jak někoho vemu, kdo se mnou normálně nechodí a je to nerybář, tak to funguje :)

A už se mi stalo, že jsem měl třeba taky x chytání za sebou velmi úspěšných, vemu kámoše rybáře sebou na ono místo, ještě ho naladím jak sviňa a ono prd velebnosti.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam Michala asi budou zase omejvat lol

Romario: to byla chyba, že jste nakonec nedorazili, po tom co jsi volal jsem vytáhnul jednu malou a následně pak 76. A tady foto.

Me z toho neomejva, jen mi je proste te rybky lito a ja bych ji proste pustil a dal prilezitost i dalsim si tak krasnou rybu chytit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal: ono bohatě stačí, že pouštím ty menší, který by jiný rybář zmasil. Tím jim dávám zkušenost a je docela pravděpodobné, že budou do příště opatrnější a mají šanci vyrůst do obludných rozměrů ;)

Jinak jsem rád, že většina rybářů se soustředí právě na kapra, alespoň toho pro vláčkaře víc zůstane. Kapra totiž můžeš nasázet do vody tři prdele, ale u dravců to nejde. Dravci mají určitý limit, jinak se mezi sebou požerou. Prostě dravce když vysadíš víc než je akceptovatelné, tak je efekt takový, že se sami mezi sebou požerou až na tu akceptovatelnou mez. A s tím nikdo nic neudělá, prostě to tak je. Proto se dravci taky mají vysazovat v rozestupech rovnoměrně po celém revíru, ne je vykidnout v jednom místě, protože pak je efekt mizerný.

Jdu se na ně zase juknout, volal kámoš jestli bych s nim nejel, tak se jdu oblíct a valím. Tak uvidíme, jestli bude večer foto. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...