Přejít na obsah

Jezdí někdo z vás na ryby?


TomasB

Doporučené příspěvky

Já jsem taky rybář... ale poslední dva roky jsem chytal hrozně maloučko... Vždycky jsem chytal kapry na boili... prostě kaprař, ale co jsem začal chodit do práce tak konečná, není čas a ta chuť taky není taková. spíš přemýšlím, že bych začal taky chytat dravce... štiky a candoše.. vláčení atd... tak ty zákony co tu máme tak pro kapraře smrtelný... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekreacne... Sumec, stika? Kdes' to chytil?

Labe, Labe, panáčku :D Tohle je chyceno po zahájení letos. Sumík malej metrovej a štička taková jedlá, tuším necelých 80. Jen za první 2 dny jsem nabakal těch sumíků 11ks. Bral jsem jen tohodle první den, měl smůlu, že byl poslední před odchodem domů. Všecko přívlač. O jednoho heligóna sem přišel, páč mi zmetek po 20 minutách přetahované na 12tce Firelince tuto přebrousil kartáčem. Vůbec jsem ho pazgřivca nezvedl ze dna. Šacoval jsem ho na 150+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky rybář... ale poslední dva roky jsem chytal hrozně maloučko... Vždycky jsem chytal kapry na boili... prostě kaprař, ale co jsem začal chodit do práce tak konečná, není čas a ta chuť taky není taková. spíš přemýšlím, že bych začal taky chytat dravce... štiky a candoše.. vláčení atd... tak ty zákony co tu máme tak pro kapraře smrtelný... <_<

jsem k tomu přivedl kámoše, taky to býval kaprař. Lámu ho druhej rok na vláčku a letos jsem ho zlomil. Uznal, že je to super. Naučil jsem ho pár fíglů na různé druhy dravců, a to by jste měli vidět, jak byl překvapenej a zářil, když si vždycky chytil přívlačí nový druh ryby. Ze sumca byl úplně odvařený, i když měl jen asi 80cm, ale byl fakt překvapenej, jak je záběr razantní a jak bojuje. Byl to jeho vůbec první. Včera si zas se mnou chytil prvního candoša 55, a zářil jak sluníčko. Taky jeho první v životě. A už prohlásil, že na příští rok si koupí lepší vláčecí výbavičku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw, a kam chodite?  :)

různě kolem Labe, písáky, mrtvá ramena. Na podzim a v zimě do konce roku Rozkoš. Rozkoší víceméně uzavírám rok a chytám tam do zámrazu. V prosinci to tam je sice jak na Sibiři, ale stojí to za to. Je to super, chodí tam defacto furt ti samí lidi s kterejma se znám, je sranda, ale taky slušná kosa, protože tam je chladnějc než mimo vodu a většinou tam pěkně fouká. Loni jsme třeba chytali tak, že na hladině už plavala ledová tříšť den před zámrazem, bylo asi -15°C a candoši kousali. Zamrzaly nám očka a šňůry tvrdly v drát :D Prsty na rukou jakoby nebyly naše.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovej kus, cece, nadhera... Jak dlouho si ji tahal?

ani nevím jak dlouho. Jen jsem měl tehdy pošramocený zápěstí pravé ruky, tak to bylo docela SM. Takže mi i přišlo vhod, že mi ji pomohli vylovit měšťáci, kteří se na mně přijeli kouknout :smich: Jen jsem měl strach, že mi ji upálí jako nezkušení, ale nestalo se. Chycena na rotačku č.4 od Vireku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw, na co chytas ty sumce? Asi neco zivyho, ne?

Jak už jsem psal výše, na živou ani mrtvou rybu nechytám, pouze přívlač, tedy umělé nástrahy. Letos jsem na rybičku nechytal vůbec, jiné roky třeba jednou dvakrát zajdu na malý rybičky jen na jednoháček a malinkej spláveček.

Sumce tahám na plandavky, pro neznalé viz. foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...