Přejít na obsah

Jezdí někdo z vás na ryby?


TomasB

Doporučené příspěvky

Ok tak az do toho budu chtit prasknout vim na koho se obratit ;) ... Vcera sem byl nahodou u Jizery a byl sem uplne nadhernej z toho jak tam byla nadherna reka !

Jinak já osobně tyhle věci po netu nekupuju. Není nad to si to ošahat a ozkoušet na živo. Na netu prd poznáš. Tam si neodzkoušíš jak se chová,... Nedoporučuju po netu, leda by jsi měl už nějakej vybranej z nějaký prodejny, ale to je podle mně už trošku nefér. A osobně taky nerad někoho v případě reklamace nahání. Na rozumněj proutek s navijákem bude stačit 5tkč. Pak taky doporučuju spíše šňůru než vlasec. Se šňůrou vše cítíš lépe. Třeba candoše na Rozkoši s vlascem prakticky nemáš šanci chytit. Ale to záleží na místních podmínkách, ... Osobně doporučuju tu šňůru, osvědčila se mi Fire line 0,12. Na to s trochou citu udoláš sumíka do 150cm celkem v pohodě, akorát si musíš více dát pozor, protože má ta šňůra v uzlu nosnost jen asi 6kg. Je pravda, že kvůli tomu sem tam příjdu o nějakého obludu, ale zase to s tou šňůrou lépe lítá a pro jiné druhy ryb je méně viditelná. Na ty větší sumíky by to ale chtělo přeci jen tak tu 0,18 či ještě o něco větší, ta 0,18 už myslím unesek pře 20kg. Ale pak s tím nedohodíš tak daleko jako s 0,12 a navíc se může snížit frekvence záběrů od jiných dravých ryb. A i s tou 0,12 máš alespoň teoreticko šanci 2m sumíka taky chytit :) , ale to už je velkej kus umění a štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si vytahl 2 sticky. Bohuzel malicky, jedna mela cca 60cm a druha byla jeste mensi a to +-50cm. Ale reka je proste nadhera i kdyby se nechytlo nic :)

Gratulace, a kde máš fotky, když mně o ně furt tak uháníš? Já byl dneska s malou, čapnul jsem k její velké radosti sumíka 95cm a teď ho mám ve vaně a zejtra ráno musíme jít chytit ještě chlapečka. Tohle je prej holčička. No musel jsem ho vzít domů. Malá byla tak nadšená, že už mi tam usínala na kamenech, ale furt domů nechtěla, že ještě toho chlapečka musím chytit lol Tak jsem zvědavej, jestli ve 3:15 vstane. No u mně to taky není jistý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si vytahl 2 sticky. Bohuzel malicky, jedna mela cca 60cm a druha byla jeste mensi a to +-50cm. Ale reka je proste nadhera i kdyby se nechytlo nic :)

Gratulace, a kde máš fotky, když mně o ně furt tak uháníš? Já byl dneska s malou, čapnul jsem k její velké radosti sumíka 95cm a teď ho mám ve vaně a zejtra ráno musíme jít chytit ještě chlapečka. Tohle je prej holčička. No musel jsem ho vzít domů. Malá byla tak nadšená, že už mi tam usínala na kamenech, ale furt domů nechtěla, že ještě toho chlapečka musím chytit lol Tak jsem zvědavej, jestli ve 3:15 vstane. No u mně to taky není jistý :)

Fotos budou jakmile mi je majitel fotaku posle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si vytahl 2 sticky. Bohuzel malicky, jedna mela cca 60cm a druha byla jeste mensi a to +-50cm. Ale reka je proste nadhera i kdyby se nechytlo nic :)

Gratulace, a kde máš fotky, když mně o ně furt tak uháníš? Já byl dneska s malou, čapnul jsem k její velké radosti sumíka 95cm a teď ho mám ve vaně a zejtra ráno musíme jít chytit ještě chlapečka. Tohle je prej holčička. No musel jsem ho vzít domů. Malá byla tak nadšená, že už mi tam usínala na kamenech, ale furt domů nechtěla, že ještě toho chlapečka musím chytit lol Tak jsem zvědavej, jestli ve 3:15 vstane. No u mně to taky není jistý :)

Fotos budou jakmile mi je majitel fotaku posle ;)

Tak jsme nevstali ani jeden. Jedinej kdo se vzbudil byla manželka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Tak co nejake nove ulovky od mistnich rybaru ?

no čoveče nějak jsem už dlouho na rybách nebyl. není čas. ani sem moc často nejdu. teď tak nějak dělám i o víkendech a taky s klukem ty problémy. Příští tejden jsem zase mimo čr,... asi ani na ty candáty na podzim, se obávám, nebude čas, protože jak známo, tak ke konci roku se honěj investice nejvíc, takže si ani nechcu představit co bude, když už teď je docela fofr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Krasna sticka, ale ja bych ji pustil z5 :(

a to už je na fotce vykuchaná, jinak byla pěkně tlustá. Jsem sebou neměl foťák a nechtěl jsem si doma dělat bordel, tak jsem ji kuchnul venku. Já právě do šedesáti cm neberu vůbec, nad šedesát málo kdy, no a ty větší vždycky. Alespoň je na tom něco masa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem byl zkusit candáty na Rozkoš, ale ještě prd. Zatím se tam chytaj jen sporadicky. V šest jsem byl u vody a v devět jsem jel domů, nemělo to cenu. Teda domů ne, ale na písák. Baknul jsem si jednu asi tak padesátku, našel jsem nějaký křemenáče na břehu, tak jsem přezbrojil na houbařinu a dotáhl domů asi 5kg křemenáčů, kozáků a praváků. Nic jinýho jsem nebral.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasna sticka, ale ja bych ji pustil z5 :(

a to už je na fotce vykuchaná, jinak byla pěkně tlustá. Jsem sebou neměl foťák a nechtěl jsem si doma dělat bordel, tak jsem ji kuchnul venku. Já právě do šedesáti cm neberu vůbec, nad šedesát málo kdy, no a ty větší vždycky. Alespoň je na tom něco masa.

No to ja bych naopak velkem ryby poustel at si ji muzou chytit i ostatni rybari. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...