Přejít na obsah

Jezdí někdo z vás na ryby?


TomasB

Doporučené příspěvky

tak dnes byl opět slavný den! Podařilo se mi vyrazit k vodě na candáty a výsledek se dostavil. První candoš 72 cm, druhý 57, okoun asi 35cm a ještě mi jeden candát spadl. Bylo taky ještě pár takovejch vlažnejch kontaktů s rybou, ale ty se nedaly proměnit, prostě si nenasedly do autobusu správně :kol-131: . U dvou kopyt mi potvory ježatý, proužkatý ukousli ocásky.

Docela jsem měl dobrou náladu a sebevědomí vysoko, když jsem byl v okolí jedinej kdo odchytal lol Mimo ty moje se tam na dalších asi 20-30 rybářů chytlo další cca 4-5 candošů, žádnej nebyl přes 60cm. A z toho byl ještě jeden kámošův co tam jel se mnou.

Jak jsem byl u vody informován, tak se tam ve čtvrtek konaly jatka, candoši prej byli móc móc kousaví, v pátek prej ještě taky celkem kousali, ale dneska celkem bída.

Přikládám foto toho většího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudacek candos ... btw co pouzivas za proutek + navijak ? Chtel bych neco koupit tatikoj k vanocum, ale nevim co.

Proč chudáček? Mimochodem to je vůbec nejchutnější "česká" ryba spolu s okounem. Prut mám Tom Raymond 3mt 20-60g od Colmicu. Tuším že stál nějakých 3500,-. Ale ten už asi k dostání nebude, každej rok se valej nový kousky. Záleží na co to fotřík chce, podle toho musíš vybírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudacek candos ... btw co pouzivas za proutek + navijak ? Chtel bych neco koupit tatikoj k vanocum, ale nevim co.

Proč chudáček? Mimochodem to je vůbec nejchutnější "česká" ryba spolu s okounem. Prut mám Tom Raymond 3mt 20-60g od Colmicu. Tuším že stál nějakých 3500,-. Ale ten už asi k dostání nebude, každej rok se valej nový kousky. Záleží na co to fotřík chce, podle toho musíš vybírat.

Proste neco lehouckeho, on to bude pouzivat jednou dvakrat za rok proste neni to na to ze by s tim byl u vody kazdej tejden, ale kdyz si chce zahazet aby mel cim ;D

Jinak to ze je to nejchutnejsi ceska ryba s Tebou souhlasim !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudacek candos ... btw co pouzivas za proutek + navijak ? Chtel bych neco koupit tatikoj k vanocum, ale nevim co.

Proč chudáček? Mimochodem to je vůbec nejchutnější "česká" ryba spolu s okounem. Prut mám Tom Raymond 3mt 20-60g od Colmicu. Tuším že stál nějakých 3500,-. Ale ten už asi k dostání nebude, každej rok se valej nový kousky. Záleží na co to fotřík chce, podle toho musíš vybírat.

Proste neco lehouckeho, on to bude pouzivat jednou dvakrat za rok proste neni to na to ze by s tim byl u vody kazdej tejden, ale kdyz si chce zahazet aby mel cim ;D

Jinak to ze je to nejchutnejsi ceska ryba s Tebou souhlasim !

A proto candát nad 55cm kterej to veme má prostě smolíka :) Když nejdou, tak i ten 50tník má smolíka. Pod 50 to nemá cenu, protože to je strašný vižle. Jen s candátem, pokud ho chceš pustit, tak se musí zacházet "v rukavičkách", je hodně citlivý a snadno chcípne po "odborné" manipulaci. Nejlépe na něj vůbec nesahat a uvolnit ho ve vodě, nebo tak maximálně ho čapnout mokrou rukou za "krk" a moc nemačkat. Pro mně je candát rytíř vod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No du kouknout po netu abych si udelal predstavu a pak pojedy po nejakych shopech neco vybrat.

Tak dobře vyber. Nebo se zastav u Konopase v Pardubicích a s ním něco vybereš. Mně vždycky dává i celkem slušný slevy a kdyby byl nějakej problém, tak vím, že není problém s reklamací. Jinak byl asi před měsícem na Slapech a načapal tam za týden 42 candátů, největší nějak kolem 80cm. Je teda fakt, že chytal z lodi, což je mnohem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Délka 270cm ; vrh.zátěž 15-40g ; transportní délka 140cm ; očka HCSS 304 ; hmotnost 164g ; počet dílů 2 ... v tydnu se na nej pojedu podivat ;)

co, co?

No jeden proutek co by mohl byt OK, pride mi krasne lehouckej tak ouvidime ;)

no to vím že proutek, ale asi na něj máš nějakej odkaz ne? Myslím tím www.xxxxxxx.cz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berkley Tactix 2,7m 15-40g + ZDARMA naviják Mitchell MC 40 Novinka! Doporučujeme!

BOMBA !!! Ke každému zakoupenému vláčecímu prutu Berkley Tactix od nás obdržíte jako BONUS ZDARMA !! smekací naviják Mitchell MC 40 v hodnotě 600,--Kč !!!

> Nová řada přívlačových prutů jejichž blank je vyroben z vysoce modulovaného grafitu IM7. Je osazený větším počtem nových HCSS 304 oček pro lepší vedení vlasce, což umožňuje dlouhé hody. Také pružnost těchto oček zaručuje bezproblémové roky chytání. Rukojeti prutů jsou z korku a osazeny originálním sedlem navijáku Berkley.

Pruty jsou vhodné pro všechny druhy přívlače, především ale na lehkou přívlač, twistrování, třpytkování (dle vrhací zátěže).

Materiál IM7 carbon. Akce lehká až střední.

Typ 270 H....Délka 270cm ; vrh.zátěž 15-40g ; transportní délka 140cm ; očka HCSS 304 ; hmotnost 164g ; počet dílů 2

Nasel sem ho treba tady : http://www.braunstar.cz/rybar/www/index.htm

... bohuzel vsak bez primeho odkazu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petruv zdar chlapi, potreboval bych poradit. Chtel bych otcovi koupit akustickou signalizaci (policajta). Ale nasel jsem jen dost drahych. jezdi na ryby 2x do roka, takze by mu stacil i nejaky levnejsi. Nevite o nejakych.Dekuji

Zeptam se tatika co si to poridil, taky neco ma a ted mu k tomu budu dodelavat priposlech. Moc sikovna vecicka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kdyz kouknes na ten web co sem uvadel vyse, tak tam najdes odposlechy za slusne ceny, ale to nejspis vsude.

Skuste pozriet toto ... je to na Slovensku a osobne som sa nemohol zucasnit toho vikendu, ale vraj to bola parada, poslal mi to kamos.....

post-10110-1194339453_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...