Přejít na obsah

vypinac na svetla


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Chlapci hladal som temu ktoru uz som raz zalozil ! ohladom toho ze nemozem vybrat vypinac na svetla ale nenasiel som (nasiel som iba ten v Bazary) :) Skusal som vybrat ten vypinac ale neisiel vonku nemal som klucik v zapalovani tak stale mi budiky piskali mohol som tym nieco urobit ze mi piskali?? lebo sa mi odpalila parkovacka a ked som ich vymenil za povodne biele a zapla moja priatelka svetla opat bez klucika (zabudol som ho doma) :( nieco prasklo ako keby poistky ale neviem ci to bola poistka neviem nepozeral som uz bola vonku tma tak som to nechal tak a teraz neviem ci v aute nieco prasklo alebo ta spominana poistka alebo vonku myslim nieco v motore co teraz :( Prosim poradte mohlo sa nieco stat??????????? :huh::(:rip: Dakujem

Editováno: , autor: V/// RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsi vytahoval vypínač světel a měl jsi při tom klíček v zapalování?

nie nie :( vypinac sa mi nepodarilo vybrat ale zbadal som ze mi nesvieti parkovacka tak som vymenil parkovacky a ked som povedal priatelke nech zapne svetla nieco v aute puklo prasklo tak chcem vediet co sa mohlo nieco stat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsi vytahoval vypínač světel a měl jsi při tom klíček v zapalování?

nie nie :( vypinac sa mi nepodarilo vybrat ale zbadal som ze mi nesvieti parkovacka tak som vymenil parkovacky a ked som povedal priatelke nech zapne svetla nieco v aute puklo prasklo tak chcem vediet co sa mohlo nieco stat :(

Si skontroluj poistky....ked si mal kluc v zapalovani .....je moznost skratu na poistku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci hladal som temu ktoru uz som raz zalozil ! ohladom toho ze nemozem vybrat vypinac na svetla ale nenasiel som (nasiel som iba ten v Bazary) :)

20 vterin

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=15474&hl= :(

Taky jsem nepochopil jaky mas problem. Svetla sviti? Sterace stiraji? Klakson troubi?

Editováno: , autor: NiceOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci hladal som temu ktoru uz som raz zalozil ! ohladom toho ze nemozem vybrat vypinac na svetla ale nenasiel som (nasiel som iba ten v Bazary) :)

20 vterin

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=15474&hl= :(

Taky jsem nepochopil jaky mas problem. Svetla sviti? Sterace stiraji? Klakson troubi?

No tak potom som debil !!! :( prene toto som hladal a nenasiel som kua prid kumne a skus ci ti to najde :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdyz neumis najit vlastni prispevky, tak asi jinej budes :blbec:

vysi tu ve vzduchu dalsi varovani :prc:

BOBIK kludne si poslus ;) naozaj som ten prispevok nemohol najst sak vy mi neverite ale robte ako myslite ;):fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako je žaluješ na někoho jiného  :blbec:  To už fakt máš nějakou duševní poruchu ne!?

Gil ja som len chcel ukazat ze niesom jediny ! Kua Furt to do marie pretocite na to aby som sa hadal tak sakra prestante Prosim VYMAZAT Offtopic dakujem

Editováno: , autor: V/// RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

dobry den potreboval bych poradit. casto se mi stava ze se zapnutymi svetly se rozsviti budiky jen trosku. pomuze vypnuti a zapnuti svetel treba napotreti. pri tehle zavade je volnobeh nizkej jako bez svetel. svetla pritom sviti normalne. dival jsem se na kabelovej svazek a vypada celkem dobre. muze tohle zpusobovat vypinac svetel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...