Přejít na obsah

Váha vzduchu


zabiak

Doporučené příspěvky

2 Zabiják: co řešíš ? je špatná tak kup novou, Fantík měl za super cenu a nebo ve škodovce na výměnu myslím 3500,. s papírem

Jasně koupím. Jen mě to zajímá, protože se o tom všude píše jak se tahle věcička furt sere. Já jsem zatím nic nepoznal. Ani do nouzového režimu to zatim nepadá tada nevím jak to vypadá když to do něj padne. Tak bych počkal po vánocích ještě se bude měnit poloosa protože mi bouchá v nápravě.

ja som se vcera cely vecer drbal s tou vahou kym som ju vybral lebo nemam taky torx iba na to cidlo. najprv som ju cistil cisticom brzd zalozim a nic. znova von a este raz saponatom. celu noc sa to susilo rano zalozim a nic furt rovnako. teraz zatial chodim na odpojenom konektore a ide to dobre. mozno ze je aj vaha dobra len niekde za konektorom v kabelazi alebo v samotnom konektore je chyba. nemate s tym niekto skusenost lebo vaha vyzera byt ocistena dobre? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já jsem ji tedy čistil na 1,6 74 kw a na těch snímačích (drátkách) byl černý bordel ve směru proudění vzduchu, měljsem problémy s kolísáním otáček v závislosti na rychlosti proudění vzduchu. Čistil jsem to čističem na klapky os WURTH a následně otřel a ihned bylo zlepšení, ale nevím jak je to na dieselu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se mi minulý týden při sjíždění z táhlého kopce, 3 km, plná čára, kolona, 4-ka a bez plynu, že to spadlo do nouzáku. Prostě to líně akcelerovalo do 2000 ot. a nad 2tis. ot. to bylo ještě línější. Asi po 10km zastavím, vypnu motor a po nastartování OK. Od té doby 500km ujeto a vpoho.

Vocogou sakra??? Začíná zlobit váha vzduchu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To buď rád že od té doby,500km a v poho,,,jiní to štěstí něměli :)

Tady unás je jeden "odborník" dá se říct že kněmu jezdí i dost lidí,,,no tak když kněmu přijedete že chcete vyzkoušet váhu vzduchu jestli je ok,tak vám ji sundá,vezme ji do dílny,,,za chvíli přinese a řekne,,,,je ok,,,

měl sem zato (viz.DP,nebo VIS(vag info system)nebo příspěvky na fóru) že váhu lze zdiagnostikovat jen zkušební jízdou s notebookem,ale jak koukám tak jsou tady různí,,"dobrodruzi",, co si teda pak mají normální lidi myslet,co přijedou do servisu zaplatí 200,300kč za tohle???nebo lze váhu diagnostikovat i jiným způsobem než zkušební jízdou???pak tedy klobou dolů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 roky později...

To se myslím paušálně říct nedá, že by se řeklo, že v 90 000 km se mění rozvody a v 120 000 km váha vzduchu... já ji měnil u auta, které mělo asi 40 000 km najeto, ale nebylo už nejmladší... Nejjedoduší bude ji změřit, pokud nevíš jak na to, tak najdi někoho s VAGem kdo ví jak na to, koukněte na hodnoty a budeš vědět v jaké je kondici.

Jinak pocit, že "to nějak netáhne" se mi dostaví u každého auta tak po najetí 1000 km... i když má 200 koní. :D Prostě si na to zvyknu a nepřijde mi to takové, jak na začátku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...