Přejít na obsah

SNÍŽENÍ AUTA


NOS

Doporučené příspěvky

chcel by som kupit pruziny KW -35mm dopredu aj dozadu...a povodne tlmice chcem nechat...

ale chcem aby to auto aj realne kleslo o tolko..

pocul som ze weitec klesne cca 20/15 vpredu vzadu.

ake mate vy skusenosti len s pruzinami KW... bolo by to na Fabiu Combi

dik

mě to připadá co pružina to originál :rolleyes: , taky jde o motor, a oto naco jsou pérka specifikovaný ;)

no su robene na fabiu combi aj kratku 50kw :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcel by som kupit pruziny KW -35mm dopredu aj dozadu...a povodne tlmice chcem nechat...

ale chcem aby to auto aj realne kleslo o tolko..

pocul som ze weitec klesne cca 20/15 vpredu vzadu.

ake mate vy skusenosti len s pruzinami KW... bolo by to na Fabiu Combi

dik

mě to připadá co pružina to originál :rolleyes: , taky jde o motor, a oto naco jsou pérka specifikovaný ;)

no su robene na fabiu combi aj kratku 50kw :)

a ty máš 50ku? já bych se KW rpzhodně nebál, to je gut značka :palec2: (pokud je to KW co myslim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky zvažuju že dám sportovní pružiny aby to trošku kleslo, ale chci snížit auto, ale nechci aby bylo tvrdčí. Ani nevím jestli je tahle kombinace možná???

Ale líbí se mi tenhle WEITEC (-30mm, -30mm)

http://skoda.autodoplnky.cz/skoda-fabia/we...-combi-s3018252

Vypadá fakt dobře...snížený :palec2: a oproti origo jak ti to stvrdlo, jen tak decentně nebo hodně....se budu muset před tím s někým svézt s se sníženou jedna 1.2jkou... problém je, že skoro každej den jsem nucenej jezdit na kostkách a přes dva retardéry domů :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcel by som kupit pruziny KW -35mm dopredu aj dozadu...a povodne tlmice chcem nechat...

ale chcem aby to auto aj realne kleslo o tolko..

pocul som ze weitec klesne cca 20/15 vpredu vzadu.

ake mate vy skusenosti len s pruzinami KW... bolo by to na Fabiu Combi

dik

mě to připadá co pružina to originál :rolleyes: , taky jde o motor, a oto naco jsou pérka specifikovaný ;)

no su robene na fabiu combi aj kratku 50kw :)

a ty máš 50ku? já bych se KW rpzhodně nebál, to je gut značka :palec2: (pokud je to KW co myslim)

jj..50kw mam..dnes som to bol zaplatit tak o 2 tyzdne napisem dojmy ak to dovtedy dojde a nahodim to :) a su to origos KW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky zvažuju že dám sportovní pružiny aby to trošku kleslo, ale chci snížit auto, ale nechci aby bylo tvrdčí. Ani nevím jestli je tahle kombinace možná???

Ale líbí se mi tenhle WEITEC (-30mm, -30mm)

http://skoda.autodoplnky.cz/skoda-fabia/we...-combi-s3018252

Vypadá fakt dobře...snížený :palec2: a oproti origo jak ti to stvrdlo, jen tak decentně nebo hodně....se budu muset před tím s někým svézt s se sníženou jedna 1.2jkou... problém je, že skoro každej den jsem nucenej jezdit na kostkách a přes dva retardéry domů :wacko:

teď pořádně nevim ocem mluviš?, myslíš snížení s komplet podvozkem, nebo jen s pérkama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
Nazdar fabiaci..mam otazku čo vravite na staviteľny podvozok od Streetline.... maju super ceny len či je aj kvalita za tu cenu... nemate niekto skusenosti??? vopred diki moc

cena stavitelneho je 9450Kč.. na x1.cz

znáš to heslo"nejsme tak bohatý abychom kupovaly levné věci" ;)

zkušenost nemam,ale osobně bych do toho nešel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...