Přejít na obsah

Napajeni zesilovace


Doporučené příspěvky

Divil bych se, kdyby to delalo problem. Kdyz pripojis minus na kostrici bod, tak by to melo byt ok.

Zajimalo by me, co by to melo delat za problemy, kdyz se to neuchyti na baterii? Vzdyt minus pol baterie je chycenej na kostru, takze kostra jen prodluzuje tento minus pol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci diky za rady ale uz to mam hotove. Koukal jsem zde vecer ale nebyla tu zadna odpoved a dneska jsem se zde uz nedostal. Akorat jste me utvrdili ze jsem udelal dobre. Kostru jsem hodil normalne na ten sroub co drzi zadni naraznik a na dosedaci plose jsem zbrousil lak at to ma kontakt a pak jsem si zmeril jestli je mezi poly 12V a kdyz bylo hodil jsem to tam. Jinak hraje to uplne perfektne jsem z toho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to ze zdroje "jedna baba povidala" takze to berte z rezervou. I kdyz jsem elektrikar tak tomu stejne moc neverim. Ale neco na tom zrejme bude.

Kdosi jednou rekl, ze bodove svary, kteryma je cela kastle svarena maji nejakou proudovou "nostnost". Je jich tam sice hodne, ale jsou docela daleko od sebe. Kazdy bod ma svuj prechodovy odpor. Pretezovani techto malych bodu vysokym proudem, pry vede k jejich pomale korozi a casem by se mohlo stat ze ten bod proste povoli. Proto se doporucuje u vykonnejsich zesilovacu tahat napajeni primo z baterky. U slova vykonnejsich byla v zavorce hodnota 200W. Takze asi do 200W je to v cajku.

Ale jak rikam moc tomu sam neverim. Ja mam 4x100W zesilovac ukostreny 5-kou sroubkem na plechovem pasku v miste kde prava strana kufru prechazi v "kapsu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každej bod je o průměru cca 7mm jsou cca 10cm od sebe na šířku auta bych řekl cca 15.

S ´= pí . d2/4 tj 3,14 . 0,7 /4 = 2,19/4 = 0,54cm2 . 15 (počet bodů) = 8,24 cm2

když si vezmeš tento průřez myslíš že může špatně vodit ???

rikam ze tomu moc neverim, ale

1) ty body urcite nemaji 7mm v prumeru pevneho spoje

2) CU neni FE nebo z ceho je kastle

ale zatim jsem nemel tu moznost videt utrzeny svar kvuli tomu ze si nekdo ukostril zesilovac na kostru nekde v aute a ne primo na baterii

nejdulezitejsi je ze to hraje ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...