Jump to content

keras

Uživatel
 • Posts

  223
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

563 profile views

keras's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

16

Reputation

 1. Po kolika km to bylo? Zeptáš se a pak nereaguješ. To je škoda ☹️ Když se třmen nevrací tak není potřeba ho hned měnit. A záleží jak moc to bylo zavzdušněné? Měl jsi stále dostatek kapaliny v bandasce? Je potřeba diagnistika a otevřít abeeso. Dělals to tak??? Jinak to moc dobře neodvzdušníš... Někdo taky říkal odpojit baterku. Ale to jsem nikdy nezkoušel. Diag. je jistota😉
 2. Ahoj, jojo stačí na haubně jen na 1 šroub. Ten přímo na Scalu co prodávají tady na ali má ten uhelník také jen na 1 šroub. Navíc pokud chcete ten lepší s kovovými držáky kuláků - je to ten karbon - tak vyjde na 54$ (komplet s dopravou Španělsko) Pak prodavají tady universal s úhelníkem který by tam mohl pasovat (ale nevím je takovej divnej) za 24$ (komplet s taxou 4,1$ nevím co to je, doprava z ČR zdarma) Tam se mi ale opět nelíbilo, že ty koncovky (na kuláky) mají zřejmě zase plastové provedení☹️ Nakonec jsem vzal tyhle universal které jsou komplet celokovové, doprava je z ČR, ale nemají uhelník na haubnu. Uhelnik si udělám doma. Nic složitého. Trochu ohnout a přizpůsobit plech a 2 dírky. Asi to udělám z nerezu. Cena těchto 23,6$ komplet. Doprava 4-10 dní. Co jsem koukal 300N by mělo bohatě stačit. Je to 2x30kg. Nevím, proč je ta haubna na Scale tak těžká? Délka měřená při plně otevřené haubně nějakých 580mm takže těch 600 je akorát. (dá se to taky doladit tím úhelníkem jak se udělá tvar a kde se udělá dírka na kulák) V českých to vyjde komplet na 500Kč, rychlá doprava, a to už je lakavé, že ano😉 Ještě je nemám, ale až přijdou poreferuju.
 3. Tak co jsem měřil 600 bude akorát. 550 by nemuselo dát haubnu až do vrchního dorazu. Už je mám koupené. Z alíku, cena 500Kč, doprava z ČR.
 4. Prosím jak jsou potřeba dlouhé vzpěry? 550 nebo 600mm? Díky
 5. Ahoj, s odstupem času se zeptám, zda jste někdo neřešil vytlumení dveří? Ve větších hlasitostech to docela rezonuje. Je to udělané také tak, že tapec je snýtovaný plastovými nýty z více dílů? Kdysi jsem se nudil a na SII jsem vyndal všechny tapece. Koupil montážní pěny a nástříkal po celém tapecu zevnitř vrstvu pěny. Kam co šlo. Kde bylo potřeba tak jsem trochu zdrsnil ten černej hladkej plast kvůli adhezy. Ale i tak pěna držela dobře. Potom ořezal co bylo potřeba aby se to hezky vešlo do dveří. Takové hraní... Mohu říct, že zvuk byl potom nebe a dudy. Žádné rezonance, nic. Naprostá paráda. Znělo to jako s úplně jinými lepšími dražšími repro. Tady se mi to ještě dělat nechce, asi by byla záruka kaput. Ale třeba máte vypozorované kde to nejvíc drnčí. Stačil by kus toho samolepícího sajrajtu, nebo jen vytlumení minerál. vatou, apod. Jsou tam určitě kritická místa kde je to nejhorší. Někde u držadla nebo kolem hlavního repra dole. A nebo je to to nešťastné nýtování z více kusů??? Třeba přes to někde dát ten samolepící tlumex. Ale kde? Je to asi komplexní problém celých levných dveří. Třeba už to ale někdo řešil. Pomozte prosím.
 6. Detail, změň zvyky 😀 Rada jak sviňa co. Ale asi s tím nic neuděláš. Koukal jsem do diag. a nic jsem bohužel nenašel.
 7. Asi lepší Čína. Aut. změnu frekv. mám samozřejmě zapnutou. Ještě jí ale zkusím vypnout. Ono záleží na lokalitě. Někdo je v poho. Tady na Vysočině samej kopec. Starý Bolero bylo ovšem fakt kvalitou někde úplně jinde. Holt je tohle šunt, s tím nic nenaděláme. Měl jsem pak místo Bolera Čínskej 9" s androidem s tím nejlepším možným fm čipem (kterej prý dávají do Porsche, číslo už si nepamatuju) a ten byl ale zase horší než tohle ve Scale. Možná jsou rozdíly i v zesíku samotném. Zase nemusíme do myčky sundavat anténu 🤣 (ještě jsem tam nebyl🤣) Třeba se dab časem více rozšíří a stanice přejdou na digi. Měl by aby lidi kupovali rádia a settopboxy. TV byl lepší kšeft, do tohohle se moc nehrnou. Nic no, fleška to jistí.
 8. Odpo jsem dovezl kola. Arva, vap, hydroxid, vap... Šestnáctky i s docela dobrýma zimákama Bridgestone za 2,5tis. No nekupte to😀 Ještě tyhle pokličky a bude z ho*na bič 🤣 Edit: a tady komplet...
 9. Ano ano. Bohužel se klonem do F5 nedostanu. Takže přičítám 0,7 a je to. Bral jsem párkrát u ona, jezdilo to normálně. Spotřeba nízká. Teď zkouším benzinu a zdá se mi, že PP ukazuje spotřebu větší, ale přitom mám větší nájezd. Klasika 😀 Ještě bude testovat.
 10. Chlapi díky moc. Jen jsem se chtěl ujistit. Princip znám, už jsem to tak měl na S2. Zaplať pánbůh, že koncern šel tímhle směrem😉 Ekoteroristi všivácký.
 11. Raději se ještě přeptám. Tomino S psal, že Scala má měření tlaku nepřímo. Budu pořizovat zimní sadu, stačí tedy obyč ventilky? Snímá to přes abs? Diky.
 12. no to jo😀 Mě PP ukazuje mnohdy 3,4 - 3,5 a je to v reálu o 0,7 vic.
 13. Nebyly ty 2 antény spíše AM/FM??? Vím, že na starém Boleru hrálo fakt všude bez škrčení. Nenaděláme nic☹️
×
×
 • Create New...