Přejít na obsah

Polská dálnice rulezzzzzz!


TomasB

Doporučené příspěvky

Nova to vysílala 2.1., to už je na novoroční kachnu pozdě. Archiv vysílání aktualizují trochu se spožděním, cca 1 den, teď už by to tam mělo být...

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238p=TNOVINY

...stačí dát přehrát TV noviny z 2.1.

opakuji se, ale není to tam. Vzhledem k tomu že je to kachna tak se k tomu Nova nehlásí

Vždyť jsem to už osvětlil o dva příspěvky výše. Je to jen ve fázi plánů, kdy jim na sebe nepasujou, protože jeden ouřada hot a druhý čehý. Tak ty firmy teď čekaj až se dohodnou, aby mohli pokračovat.

Kurňa, to neumíte polsky? :D

Já reagoval na vodníhomužíka, v archívu to není a není a není a není a není a není kol110

Tak to I am sorry, chlapci, teď jsem se přesvědčil, že to tam ty ku*vy novácký fakt nedaly a vypustili to fuck Ale v reálu jsem to v živém vysílání fakt viděl a měl jsem za to, že do archívu dávají celé TV noviny se všemi příspěvky a ne že si nedáním do archivu žehlí svoje bulvární úlety <_< Takže se ještě jednou omlouvám, při zhlédnutí příspěvků i z jiných mediálních zdrojů je vidět, že Nova opět ulítla <_< Už mě ty bulváry fakt serou, pak něčemu věřtě :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu se ani nedivim lol . Loni jsem mel tu cest projizdet polskem z Ostravy do Gdansku... Nejlepsi specialitou na te jejich dalnici/pseudodalnici byly semafory a prechody pro chodce... :t

no on ten náš semafor na jižní spojce, potažmo taky dálnici, na baranďáku taky stojí za to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...