Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Zdravím,

mám octavii kombi 1999 a zlobý mě zámek a otevírání kufru.

Do zámku f kufru vůbec nejde strčit klíč, to by mi ani nevadilo, ale kufr občas nejde otevřít, když auto otevřu dálkáčem tak slyším, že v kufru cvakne, ale ta páčka je prostě mrtvá jenom tam tak volně lítá, potom auto párkrát zamknu a odemknu a zase to funguje. Jednou se mi i stalo, že se mi kufr nezamkl.

Nevíte kde by mohla bát chyba?

Díky za radu.

tak podobný problém jsem už řešil, odešel servomotorek, který otevírá kufr. Výměna cca 500 Kč a otázka 2 min. Zadře se, pár zoubků je vylomených a pak to zlobí. Občas nezamkl, pak zase neodemkl. To k tomu otevírání teda (co se týče klíče, tak nevím kde hledat vadu).

  • 13 let později...

Zdravím, koupil jsem Škoda Octavia I combi a nejde mi patých (kufr) zasunout klíček, když jsem se na to zeptal bývalého majítele tak mi řekl, že nikdy tak klíč nestrkal a vůbec netušil, že nefunguje. Zkusil jsem to ´´promazat WDéčkem´´ a to nepomohlo. Do demontáže jsem se ještě nepustil tak přemyšlím co s tím dál.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.