Přejít na obsah

Skoda Kodiaq 2024 - Odisli vsetky asistencne systemy


eyeskiller

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mam 5 dni svoje nove auto, Skoda Kodiaq  Top Selection (alebo ako sa to volalo), s miliardou priplatkov, to znamena aj kopou asistencnych sluzieb. Dnes som nastartoval, a kompletne vsetky prestali fungovat. 

Vsade mi sviatia varovania, nic nefunguje, ACC, drzanie v pruhoch (aj ked to je skor plus :D)...  proste nic. Neviete nejake odporucanie co s tym? Je na to nejaky domaci trik, ci proste musim stracat cas v servise? 

Vypnut/Zapnut som skusil niekolko krat. 

3 photos added.jpg

3 photos added (1).jpg

3 photos added (2).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma to dva rozmery. Prvý je ze väčšina elektronických problémov sa dá vyriešiť nejakou formou reštartu. Druhý je ten, že dnes mi v servise v Skode povedali, že nevedia co tomu je, lebo nefunguje online diagnostika. 😀 Rad by som svoje auto za skoro 70k EUR vyuzival naplno. Neraz sa mi stalo, ze môj stary Kodiaq v servise nevedeli spraviť a na fore, mi odporucili úplnu somarinu a fungovalo to. Nič rozoberat neplanujem ale ak je na to nejaký quickfix, preco to neskusit. Toľko k tomu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...