Přejít na obsah

VCDS Problém s nacitanim jednotky motora


Dexter6662

Doporučené příspěvky

Čaute som tu nový mám zakúpenú Octaviu 4 generácie rok výroby 2020 11 mesiac .. zakúpil som z Aliexpressu Hex V2 klon .. nainštaloval som české  verziu . Z cd čo mi poslal sikmooky.kábel ok ale keď dám vybrať motor nič nenacitá automatickú prevodovku ok a ďalej možnosti nechcem s tou diagnostikou robiť nejaké veľké veci mám predošlý kábel a Octaviu 3 generácie a dajú sa tam aj akčné cleny vybrať a merané hodnoty napr. ale tu to nie je vôbec na výber budu robiť do budúcna možno napr. filter zapnúť čerpadlo v nádrži ..atď Anglickú verziu čo mi poslal sikmoky na cd mám skúsiť tu vie niekto poradiť prikladám obrázky ďakujem.    

IMG_20240623_124455.jpg

IMG_20240623_124134.jpg

Editováno: , autor: Dexter6662
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Dexter6662 změnil název na VCDS Problém s nacitanim jednotky motora

Je tam software chyba v firmware čínského kabelu. Kabel musí být zakoupen jako Update. Musí se použít VIIPlusLoader-08.024.04 který provede nahrání nového firmware do kabelu. Pokud kabel není zakoupen jako update tak po update bude mrtvý. Mám golf VIII a po update už je vše OK.

1. VCDS V08.024.04 VIIPlusLoader

2. Fixed a bug that caused engine modules such as Golf 8 and 2021 Audi A3 to not be recognized

3. Modify the BUG of unsuccessful SFD unlocking

4. Add several ECU module diagnostic identifications

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...