Přejít na obsah

Kodiaq II - kódování


Pucezhodosha

Doporučené příspěvky

Mám za sebou více než měsíc ježdění a cca 3 tis km a ocenil bych, kdyby šlo kódováním změnit pár pevně nastavených věcí, které se při nastartování vždy samy zapnou a nebo je nelze jakkoliv změnit a jsou otravné.

Pokud se tu někdo kódování věnuje (tuším, že by to mělo být identické jako v Octavia IV), prosím o odpověď jestli něco z toho jde změnit:

 

  • automatické zamknutí vnitřního prostoru po rozjezdu - auto se zamyká a já nechci pokaždé mačkat tlačítko zámku, když mi lezou členové rodiny do auta
  • denní tzv. skandinávské svícení zadních světel - auto nejde ve dne úplně vzadu rozsvítit ani přepnutím z AUTO - po čase se to zase vypne podle světelného čidla
  • Front assist bych rád nechal snížit citlivost - řve, že např. trefím odbočující auto přede mnou a přitom jsem od něj dostatečně daleko a mám manévr bezpečně pod kontrolou 
  • Funkce automatického brzdění při parkování - pokud máte při parkování kolem sebe keř, nebo vyšší trávu, senzory vyhodnotí jako překážku a auto se nečekaně zabrzdí a já se strašně leknu - fakt nechci mít infarkt při každém takovém parkování
  • Start stop by bylo super mít možnost vypnout trvale ...
  • Varování překročení rychlosti je taky dost otravné při každém překročení rychlosti o 10%, tedy skoro hned na první rovince musíte na volantu 2 x kliknout, aby se to vyplo
  • místo hloupé Laury bych taky raději Google asistenta - zkusil jsem ji za ten měsíc 100x a relativní úspěšnost v odpovědi na otázku, nebo spuštění něčeho, co infotainment má, byla tak 5%
  • pokud zapnete autoamtické zamknutí po vzdálení se s klíči od auta (super), potom aplikace My Škoda - Škoda Connect Vám ukazuje, že auto je nezamklé i když se zamkne

 

Máte taky něco, co Vás v nastavení infotainmentu štve? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...