Přejít na obsah

Spoilery octávia 97


charviman

Doporučené příspěvky

Zdravím, rád bych na octávku liftback 1997 spoilery, decentní ve stylu rs ( přední ) a zadní nějaký zakulacený. Ne žádný extrém. No a samozřejmě nějaký ty prahy k tomu.

Máte někdo??? A kdyby to bylo v barvě zelené, byl bych úúúúúplně nejradši.

Tak díky za nabídky. ( s fotkou, nebo odkazem ) -_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, kola už mám, ale nějak se mi zdají malý. Jsou to 16´´ a v sekci prodám kola je mám na prodej a chci větší. 17´´, jestli se tam vejdou s nízkoprofilama a nebudou dělat humbuk. Tak, že jestli o něčem víte, sem s tím. A ty spoilery: musí se upravovat všechny, nebo když je to na octavku, tak sednou a je to??? -_- Líbí se mi něco jako to, co je na fotce.... :D

post-24-1168689557.jpg

Editováno: , autor: charviman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, kola už mám, ale nějak se mi zdají malý. Jsou to 16´´ a v sekci prodám kola je mám na prodej a chci větší. 17´´, jestli se tam vejdou s nízkoprofilama a nebudou dělat humbuk. Tak, že jestli o něčem víte, sem s tím. A ty spoilery: musí se upravovat všechny, nebo když je to na octavku, tak sednou a je to??? -_- Líbí se mi něco jako to, co je na fotce.... :D

zalezi u jake firmy to koupis,u nekerych to je tak ze si tu danou vecicku poridis,si nateseny a uz se nemuzes dockat az to na tu svou karu namontujes a nakonec zjistis ze s tim je o hodne vic prace nez se pise v navodu nebo na nejakem reklamnim letaku ;) ..pak te prejde chut na nejake spojlery..ale to co mas na te fotce je vcelku pecka!neni tam nic sloziteho..sezen si RS naraznik,hod ho do cleanstylu a mas hotovo...pak jen zamrcis kapotu a vysledek :palec2: ....nekdy je lepsi udelat si nejakej ten naraznicek sam nez si kpovat nejaky predrazeny radlice kere autak,jako je octa,jenom zhnusi.....jinak co se tyce kol,sel bych uz hned do 225/45/17..nevim jak to tam tedo presne je ale 205/50+podlozky ti muzou delat neplechu s tachometrem...nejsem si ale 100pro jist,tak jestli se pletu me nekdo opravte... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale 205/50+podlozky ti muzou delat neplechu s tachometrem...nejsem si ale 100pro jist,tak jestli se pletu me nekdo opravte... :)

Podložky nesouvisí s použitou pneu vůbec,dolaďuješ s nimi ET ráfku pokud máš kola s velikým ET,nebo pokud je chceš víc vysunout z podběhů.,Co se rozměru týká 205/50/17 je alternativní rozměr na Oktu,tedy úplně v poho.Teď je mám jako zimní. Odchylka tacho zanedbatelná,ani ne 0,5%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale 205/50+podlozky ti muzou delat neplechu s tachometrem...nejsem si ale 100pro jist,tak jestli se pletu me nekdo opravte... :)

Podložky nesouvisí s použitou pneu vůbec,dolaďuješ s nimi ET ráfku pokud máš kola s velikým ET,nebo pokud je chceš víc vysunout z podběhů.,Co se rozměru týká 205/50/17 je alternativní rozměr na Oktu,tedy úplně v poho.Teď je mám jako zimní. Odchylka tacho zanedbatelná,ani ne 0,5%.

:)dik -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, díky. Ale nevím, jestli by mi někdo ten nárazník udělal. chtěl bych právě, jako je na tý červný octě. Fakt pěknej. Ale víš jak. Nárazník cca 4000,- + lak cca 3000,- + práce a trochu kytu, no a jsem na 9000,-, nebo ještě víc. Nebo se pletu??? A kde mám zadní a prahy. Navíc nevím, jak je to s pérováním. Bych měl nejspíš dát tužší, né??? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby to bylo presnejsi. Pri pouziti kol 205/50 R17 na misto originalnich 195/65 R15 je odchylka 0,36%. Zmena svetlosti vozu pak cini +1,1mm. Verdikt? Uplne v poho, ja tam tyhle kola mam :). Pokud potrebujes poradit se zapisem do TP, tak dej vedet. Skodovka ti to nepovoli. Na ministerstvu dopravy jsou celkem tri postupy jak si to nechat zapsat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby to bylo presnejsi. Pri pouziti kol 205/50 R17 na misto originalnich 195/65 R15 je odchylka 0,36%. Zmena svetlosti vozu pak cini +1,1mm. Verdikt? Uplne v poho, ja tam tyhle kola mam :). Pokud potrebujes poradit se zapisem do TP, tak dej vedet. Skodovka ti to nepovoli. Na ministerstvu dopravy jsou celkem tri postupy jak si to nechat zapsat :)

Postup při zápisu alternativních ráfků.Předpokládám,že jiná možnost není.

http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/Dov...azu_vozidla.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, díky. Ale nevím, jestli by mi někdo ten nárazník udělal. chtěl bych právě, jako je na tý červný octě. Fakt pěknej. Ale víš jak. Nárazník cca 4000,- + lak cca 3000,- + práce a trochu kytu, no a jsem na 9000,-, nebo ještě víc. Nebo se pletu??? A kde mám zadní a prahy. Navíc nevím, jak je to s pérováním. Bych měl nejspíš dát tužší, né??? :huh:

Kolik te to bude stat to uz zalezi na tobe ;) a kyz uvazujes o tech 17'' nebylo by na skodu zainvestovat do tech pruzin.........Zadni naraznicek pokut z faceliftu nekde na vrakaci...jinak ti preju hafo trpelivosti pri tech upravach.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...