Přejít na obsah

P2463 chyba s DPF


DenissRs

Doporučené příspěvky

Škoda octavia 3 RS, 2.0tdi 2016

Zdravím, idem si poradu snáď niekto pomôže, včera som išiel do Chorvatska cestou cca 300km pred cieľom zasvietila kontrolka žhavičov a motora, tak som napojil diagnostiku a vyhodilo chybu P2463 Diesel Particulate Filter Restriction - Soot Accumulation

Chybu nešlo vymazať, auto bolo v nudzaku, chvíľu asi 10min išlo ešte v pohode a potom už bez výkonu, takže nejako som došiel do cieľa, chcem sa spýtať dalo by sa to nejako aspoň dočasne vyriešiť na cestu domov? Lebo 1000km v nudzaku ísť sa mi moc nechce a keď som tie kopce videl po diaľnici už teraz mi je doplaču.

A potom neskôr pisalo chybu P0299 turbo underboost, tá chyba sa dala zmazať a auto zrazu malo výkon lenže išlo tak cca 1minutu a potom zase bez výkonu, budem musieť mať stále napojenu diagnostiku a každú minútu vymazávať chybu aby malo výkon auto, ale to myslím že nieje dobrý nápad toto robiť skoro 1000km….

Či sa to nedá nejakou kvalitnou diagnostikov odstrániť alebo či by nepomohla nútená regenerácia, 

ďakujem pekne za rady. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...