Přejít na obsah

Motor 1.6 MPI 75 kW


petrenka

Doporučené příspěvky

No tohle právě začalo dělat po té, co mělo tu čest auto poznat bráchu :feve:

To je jeden z mnoha důvodů proč bych nikdy auto nikomu jinému nepůjčil. Na sedačce řidiče vždy seděl a bude sedět pouze můj zadek. Dokonce ani technika v servisu jsem nepustil do auta a auto jsem si na dílny zavezl a zase vyvezl vždy sám.

Jak já říkám, baba, auto a bike se nikdy a nikomu NEPUJČUJE!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jeden z mnoha důvodů proč bych nikdy auto nikomu jinému nepůjčil. Na sedačce řidiče vždy seděl a bude sedět pouze můj zadek. Dokonce ani technika v servisu jsem nepustil do auta a auto jsem si na dílny zavezl a zase vyvezl vždy sám.

Jak já říkám, baba, auto a bike se nikdy a nikomu NEPUJČUJE!! lol

By me zajimalo kde te nechaji takto v servise ,,ucinkovat,, asi ne Praha co ? o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajimalo kde te nechaji takto v servise ,,ucinkovat,, asi ne Praha co ? o))

Tak v Brně bych se něčeho podobného asi taky nedočkal :feve: dělaj cavyky kolikrát aji jen kvůli tomu, že chci být u auta..

A co s tím jako dělal? Hnal to 100km v omezovači?

NO točí to prý normálně na 4,5tis.. sem totiž řekl, že se to "musí točit", páč je to tomu autu lepší a zmenšila se mi i spotřeba (mé osobě) akorát mě asi blbě pochopily :feve: já tím myslel, že neřadit do kopečka při 3tis.. ale je lepší to byhonit v klídku na ty 4-5 tis do kopce se zátěž.. Když jedu rovinku, klidně si to drží při těch 2-3tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti s tím nic nemohl udělat, a že by pár vytočení do omezovače způsobilo takovou spotřebu oleje se mi nezdá.

Já to do omezovače taky ještě myslím neposlal, teď si nejsem jistý v kolika otáčkách by měl být, ale přes 6000ot/m

točím celkem často, hlavně na 2. 3. kvalt, ale do omezovače se tenhle motor točí těžko, protože vůbec nemá hezký zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Motor 1.6 MPI 75 kW
  • Ondra16V uzamkl následující téma
  • Pawouk odemčeno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...