Přejít na obsah

Kožené sedačky


rombor

Doporučené příspěvky

Pomohla by mi rada 🙂. Mám nový Superb IV. L&K s koženými sedačkami (hnedý cognac). Najazdené asi 1000 km a všimol som si, že na kožených sedačkách ostávajú (hlavne teda na mojej strane, kde sedím najviac), otlačky v sedadle po sedení, ktoré už nemiznú.  Je to normálne pri kožených sedačkách ? (ešte som nemal, tak neviem, či to mám nejak riešiť - alebo je to normálny jav). Ďakujem.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem kupoval Hyundai i30, tak se mi udělala ve 3000 km velká řasa na sedáku. Na reklamaci vyměnili celé sedadlo a teď mám najeto 112000 km a sedačka stále jak nová!

Za mne určitě reklamovat i když tohle mi nepřipadá až tolik zvlněné. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že to bude časom asi na všetkých sedačkách vo vozidle. Možno sa to teraz až tak zvlnené nejaví (aj keď ma to naserie každé ráno, keď otvorím auto), ale neviem čo bude po 2 rokoch, keď toto je po mesiaci jazdenia. Poslal som fotku na predajcu tak uvidím, ako zareaguje. Ale ak mi niekto napíše, že pri kožených sedačkách je to normálne, tak možno to len ja beriem veľmi citlivo na nové auto 🙂

Editováno: , autor: rombor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...