Přejít na obsah

Nová zábava pro kancelářské krysy


FISHkaa

Doporučené příspěvky

Hmm, tak zatim sem se ted dostal tesne pod 25000, myslim, ze prijit na to jak, tak je realnejch i mnohem vic :)

jaká je ta nová taktika? ;)

Kanony :) Maji po upgradu stejne jako ohnovy veze bez upgradu, ale strili rychlejs, jen ne do vzduchu

ja zase upgradujem len raz na ohnive veze a potom upgradujem uz len ten urok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky... Normálně mi řekni jak si udělal 44 tisíc... jaký používáš zbraně a rozmístěný... o takovým skore si můžu nechat zdát a nebo to budu muset hrát ve dne i v noci a pilovat formu

lollollol

Ted sem to zkousel kanonama, ale zase musim chvili neco delat ;)

Nadelal sem plno chyb, takze verim tomu, ze 120.000 je celkem realny.

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky... Normálně mi řekni jak si udělal 44 tisíc... jaký používáš zbraně a rozmístěný... o takovým skore si můžu nechat zdát a nebo to budu muset hrát ve dne i v noci a pilovat formu

lollollol

Ted sem to zkousel kanonama, ale zase musim chvili neco delat ;)

Nadelal sem plno chyb, takze verim tomu, ze 120.000 je celkem realny.

kurfa, Kryso :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to zhruba takhle, to je ale na konci. Upgradoval jsem jenom uroky, zadnej ohen nebo cokoliv jinyho. A kupoval jsem kanony jenom tak malinko, jak bylo potreba, klidne sem nechal ty smejdy projit a koupil zivoty. U leteckejch levelu jsem koupil air veze, dal doprostred trochu doleva a nahoru doprava. A pak je hned zase pred koncem levelu vsechny prodal. Kanony jsem zacinal vetsinou na pravy strane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...