Přejít na obsah

Plynová vzpěra kapoty


Luke288

Doporučené příspěvky

No nekroutí se to..určitě ne víc,než když je tam ten drát..je to uchycené ve stejných bodech..

Navic je tam ten profil, co trosku rozlozi silu pusobici na kapotu!! ;)

Jj, myslel jsem spíš ten odpor při zavírání, to drát nemá :p

No nema, tam pusobi jiny sily!! :D Pokud se domluvime na tom srazu, tak se muzes kouknout ze v tom neni zadnej problem!! ;)

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nekroutí se to..určitě ne víc,než když je tam ten drát..je to uchycené ve stejných bodech..

Navic je tam ten profil, co trosku rozlozi silu pusobici na kapotu!! ;)

Jj, myslel jsem spíš ten odpor při zavírání, to drát nemá :p

No nema, tam pusobi jiny sily!! :D Pokud se domluvime na tom srazu, tak se muzes kouknout ze v tom neni zadnej problem!! ;)

No úplně jsi mě uklidnil :p Chci to určitě vyzkoušet a okouknout! Btw včera večer mě napadlo, že by z toho mohly být dobrý foto-červená a černá OII RS vedle sebe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nekroutí se to..určitě ne víc,než když je tam ten drát..je to uchycené ve stejných bodech..

Navic je tam ten profil, co trosku rozlozi silu pusobici na kapotu!! ;)

Jj, myslel jsem spíš ten odpor při zavírání, to drát nemá :p

No nema, tam pusobi jiny sily!! :D Pokud se domluvime na tom srazu, tak se muzes kouknout ze v tom neni zadnej problem!! ;)

No úplně jsi mě uklidnil :p Chci to určitě vyzkoušet a okouknout! Btw včera večer mě napadlo, že by z toho mohly být dobrý foto-červená a černá OII RS vedle sebe..

:D Zadnej problem!! ;) No, nebylo by to spatny :p to abych to pred tim poradne nalestil!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kafe v Budějkách, přidáš se? Jdem někde na zahrádku :p

Zahrádku mám u baráčku..ta v Budějkách by pro mně byla trošičku z ručky :doh

Trosicku... Ale na kafe to za to stoji, ne?! :smich: Nevis jak tobre bych nalakoval ten dolni kloub na ty vzpere? Porad se mi trosku odlupuje barva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosicku... Ale na kafe to za to stoji, ne?! :smich: Nevis jak tobre bych nalakoval ten dolni kloub na ty vzpere? Porad se mi trosku odlupuje barva...

Tys to bral nějakým základem?

Jojo, bral jsem to tim sprejem! Ale nechapu proc se to (nekde) odlupuje, zadnej hladkej povrch to ni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si tam daval jeste ten antikorozni plnic, co? (nebo jak se to jmenuje) :mellow:

Přesně ten..snad se to s ním loupat nebude..nemělo by,je i na pozink. Je sice ve sprayi,ale v prodejně,co jsem ho kupoval mi odsouhlasili,že stačí ho nastříkat do skla a pak jde rychle pracovat i štětečkem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si tam daval jeste ten antikorozni plnic, co? (nebo jak se to jmenuje) :mellow:

Přesně ten..snad se to s ním loupat nebude..nemělo by,je i na pozink. Je sice ve sprayi,ale v prodejně,co jsem ho kupoval mi odsouhlasili,že stačí ho nastříkat do skla a pak jde rychle pracovat i štětečkem..

A jakou barvou si to pak natrel? Si psal ze si koupil v servisu lakovou tuzku...? Natiral si to jeste nejakym tim krycim bezbarvym lakem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Definitivně jsem se rozhodl, že jdu do ní, brácha chce do F taky, takže objednáme společně a navíc potřebuju i lakovou tužku, kvůli "šikovným" kolemřidičům..

po přečtení pěti stránek komentářů, informací jsem se rozhodl, že si udělám seznam "priorit" u auta a podle toho si jí pořídím. Každopádně vim, že VZPĚRU chci. Teď už jen záleží na jakým místě se vzpěra umístí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Definitivně jsem se rozhodl, že jdu do ní, brácha chce do F taky, takže objednáme společně a navíc potřebuju i lakovou tužku, kvůli "šikovným" kolemřidičům..

po přečtení pěti stránek komentářů, informací jsem se rozhodl, že si udělám seznam "priorit" u auta a podle toho si jí pořídím. Každopádně vim, že VZPĚRU chci. Teď už jen záleží na jakým místě se vzpěra umístí ;)

ad lakovací tužka: to bys musel ty řidiče pokaždé něčím majznout po hlavě.. sou to hajzlové a někteří to snad dělají i schválně, když mají nějakou popelnici..

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad lakovací tužka: to bys musel ty řidiče pokaždé něčím majznout po hlavě.. sou to hajzlové a někteří to snad dělají i schválně, když mají nějakou popelnici..

Mám v kanclu klíč 72, asi ho začnu vozit s sebou, prt. někdy to je fakt na ránu - jim je to fu©k, ale ty to schytáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Definitivně jsem se rozhodl, že jdu do ní, brácha chce do F taky, takže objednáme společně a navíc potřebuju i lakovou tužku, kvůli "šikovným" kolemřidičům..

po přečtení pěti stránek komentářů, informací jsem se rozhodl, že si udělám seznam "priorit" u auta a podle toho si jí pořídím. Každopádně vim, že VZPĚRU chci. Teď už jen záleží na jakým místě se vzpěra umístí ;)

Taky asi budu dělat seznam podle priorit, snad to nebude pět stránek :smich:

Chtěl bych nezávislé topení, fólie, liťáky 16" na zimu, vzpěru, opěrku na nohu k pedálům...

A budu muset koupit nové gumy na léto, no vražda :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad lakovací tužka: to bys musel ty řidiče pokaždé něčím majznout po hlavě.. sou to hajzlové a někteří to snad dělají i schválně, když mají nějakou popelnici..

Mám v kanclu klíč 72, asi ho začnu vozit s sebou, prt. někdy to je fakt na ránu - jim je to fu©k, ale ty to schytáš...

...oni pak muzou schytat klic 72!!!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...