Přejít na obsah

Plynová vzpěra kapoty


Luke288

Doporučené příspěvky

Mám držáky hotové, teď jen ještě odzkoušet správnost rozměrů (příští týden se k tomu snad už konečně dostanu). Vzpěry mám od prověřeného CZ dodavatele plynových vzpěr, s tlumením dojezdu, s ocelovými kulovými pánvemi. Jsou kapku dražší než konkurence, ale zato kvalitní. Zatím zkusím 2x160N, vzpěra typ pr.pístnice 8/ pr.válce 19. Komplet s držáky by měl vyjít na nějakých 1600Kč.    

post-6633-0-46055800-1434725031_thumb.jppost-6633-0-32331200-1434725032_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Ty co dělá Milotec nebo Kopacek jsou silné a když dáš dvě, bude ti to kapotou hodně namáhat, když dáš jednu, mě osobně se to zdálo, že se kapota má tendenci kroutit (ačkoli když to postavíš na ten origo klacek, tak se mi to nezdá, no nevím, každopádně bud koupit tu jednu, nebo musí někdo vymyslet dvě slabší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...