Přejít na obsah

Osobní rekord


Luke288

Doporučené příspěvky

teď jsem trošku dráždil tatíkovo A6, ze starý jsem dostal něco kolem 260km/h, z týhle něco kousek přes 265km/h(nezapnul jsem si kokot digi rychloměr). samozřejmě, bylo to z mírnýho kopečka(nahoru šla 240km/h) a mám pocit, že mě utnul omezovač otáček(asi 200ot/min před červeným), možná by se na 270km/h dotahla. jasně, jsou to tacho rychlosti, ale i tak je to můj osobní rekord, víc jsem nikdy s ničim nejel.

ano, vím, že je to zavrženíhodné a kaju se, ale byla prázdná silnice(2 proudy pro každej směr), tma a neodolal jsem. bylo to vzrůšo :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by mě zajímalo, proč vůbec jezdíš autem. to bys nemoh ani přejít silnici, tam tě taky může srazit trolejbus...reakce tohodle typu, co by kdyby jsem přesně čekal. tys nikdy nezkoušel, kolik je schopny jet tvý auto? a jestli jo, tak mi napiš, kde to bylo, žes eliminoval možnou srážku s čímkoliv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2:  Ja bych to zkusil taky  ;) A divim se, ze dotaz typu macka nemacka rika nekdo kdo ma RSku  ;)

Moderátor musí zachovávat dekorum, jinak by neměl žádnou autoritu !

No jooooo, na tom neco bude ;-) Jinak ja s octou tachometrovych 250 :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt???? tak to je hodne pekny s OI. kazdopadne bych si doved predstavit i těch 300km/h, když jsou odpovídající podmínky a auto co to zvládne samozřejmě.

jenom pro mravokárce, psal jsem, že byla noc a prázdná silnice, takze i kdyby mi tam vlítnul třeba drevokocúr, tak zmastim jen a pouze sebe(možná nějaká škoda na svodidlech), nikoho druhýho jsem neohrozil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezpecne nejlepsi je na testovani ryclosti ten kousek dalnice co je z Brna na Kromeriz, jakmile odboci lidi na Olomouc a Ostravu, tak tech par kilaku nikdo nejezdi a je krasne rovna.

I moje ctyrkolka tam uz bzucela kolem 210 B)

Jeste stesti, ze ti lidi co jsem je vezl uz spali :smich::smich:

Podobne dobre zkusenosti mam i zo severnou D jednotkou na SVK, ale tam mam respekt, hlavne, kdyz tam vidim tohle: >>>>>>>

:smich::smich:

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezpecne nejlepsi je na testovani ryclosti ten kousek dalnice co je z Brna na Kromeriz, jakmile odboci lidi na Olomouc a Ostravu, tak tech par kilaku nikdo nejezdi a je krasne rovna.

I moje ctyrkolka tam uz bzucela kolem 210 B)

Jeste stesti, ze ti lidi co jsem je vezl uz spali :smich::smich:

Podobne dobre zkusenosti mam i zo severnou D jednotkou na SVK, ale tam mam respekt, hlavne, kdyz tam vidim tohle: >>>>>>>

:smich::smich:

H.

to je fakt, já jsem tam jel už mockrát a vždycky téměř sám. To je snad nejzbytečnější dálnice v Evropě. Kdyby radši dodělali jiný potřebný úseky nebo naopak opravili a rozšířili celou D1. Snad až to natáhnou dál do Kroměříže, tak tam někdo začne jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiriku, vyjimecne si dovolim nesouhlasit, mne usetri na ceste k nasim cca hodinku ;)

Takze ja ji velmi vitam a vesnice pres ktere jel tranzit ze Zlinskeho kraje na Decko urcite taky. No a az to konecne natahnou az nekam na Slovac, to bude pohodicka, v Ziline se taky hezky stavi dalnice, jen tak dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hany, až bude dálnice někam vést a nebude končit v poli, tak po ní určitě lidi budou jezdit. Teď je jen pro pár potřebných, jako jseš ty, někdy já a ještě pár dalších. :)

Remus a další, kurnik jak to s těma autama děláte ? Já jsem nikdy žádný TDIčko nerozjel o víc, než nějakých 10 - 15 km nad limit. To platí i o 2.0 TDI, který mám nabroušený ještě o dost víc, než píšeš ty. Stejně to ale víc jak nějakých 225 neukáže. A to jsem si jist, že motor je zajetej excelentně. Prostě to rychlejc nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hany, až bude dálnice někam vést a nebude končit v poli, tak po ní určitě lidi budou jezdit. Teď je jen pro pár potřebných, jako jseš ty, někdy já a ještě pár dalších. :)

Remus a další, kurnik jak to s těma autama děláte ? Já jsem nikdy žádný TDIčko nerozjel o víc, než nějakých 10 - 15 km nad limit. To platí i o 2.0 TDI, který mám nabroušený ještě o dost víc, než píšeš ty. Stejně to ale víc jak nějakých 225 neukáže. A to jsem si jist, že motor je zajetej excelentně. Prostě to rychlejc nejede.

je pravda že sem visel za SLK. Bylo v De kousek před Dráždanama je tam mírnej kopeček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hany, až bude dálnice někam vést a nebude končit v poli, tak po ní určitě lidi budou jezdit. Teď je jen pro pár potřebných, jako jseš ty, někdy já a ještě pár dalších. :)

Remus a další, kurnik jak to s těma autama děláte ? Já jsem nikdy žádný TDIčko nerozjel o víc, než nějakých 10 - 15 km nad limit. To platí i o 2.0 TDI, který mám nabroušený ještě o dost víc, než píšeš ty. Stejně to ale víc jak nějakých 225 neukáže. A to jsem si jist, že motor je zajetej excelentně. Prostě to rychlejc nejede.

tyhle maximalky jsou vsechny z kopce. to rozhoupu na 210km/h i tu svojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

........kousek dalnice co je z Brna na Kromeriz, jakmile odboci lidi na Olomouc a Ostravu.......

Tam jdou prej radary, co počítaj rychlost z času a úseku  B)

Tom

čéče, je fakt, že jsem si tam něčeho takovýho všimnul a taky, že na konci u toho pole dost često stojej a kasírujou. Jenže tam to měřej z auta. Každopádně mám asi kliku, protože posledních pár měsíců jezdím D1 výhradně Transportérem, kterej víc jak 130 snad ani nejede (hroznej motor) nebo Movanem, který sice umí tak 160, ale zase to tam hezky teče, tak taky jezdím 130. Ale když jsme u těch radarů, tak jsem už delší dobu v nadějným očekávání, odkud mi něco příjde poštou. Protože jestli jsem nějakej aktivní stacionár přehlíd pří jízdě Octou, tak mě naměřili na 100%. :(

apropo, hoďte sem někdo nějakej link na aktivní radary. Na netu určitě nějakej seznam je, ale jsem línej to hledat. Díky

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...