Přejít na obsah

Osobní rekord


Luke288

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
Ještě mi řekni kde jsi těch 315 jel...

Já osobně jednou v životě řídil Porsche 911GT2, které koupil kamarád mého otce svému synovi ke 22 narozeninám (ojeté). Když jsme v německu u nich byli na návštěvě, tal jsem chtěl aby mne svezl, no a on mi to na dálnici na Lindau půjčil, tak jsem zkusil maximálku a bylo na digitálu zabudovaném v panelui na GPS 312km/h. Ale je to již 7 let. S lízou jsem jel asi nejvíce 220km/h, ale z kopce, myslím, že těch 205 je její reálné maximum, ale už jsem to nikdy nezkoušel, jezdím do cca 185km/h

A sorry, že jsem Vám tady vlezl

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jednou v životě řídil Porsche 911GT2, které koupil kamarád mého otce svému synovi ke 22 narozeninám (ojeté). Když jsme v německu u nich byli na návštěvě, tal jsem chtěl aby mne svezl, no a on mi to na dálnici na Lindau půjčil, tak jsem zkusil maximálku a bylo na digitálu zabudovaném v panelui na GPS 312km/h. Ale je to již 7 let. S lízou jsem jel asi nejvíce 220km/h, ale z kopce, myslím, že těch 205 je její reálné maximum, ale už jsem to nikdy nezkoušel, jezdím do cca 185km/h

A sorry, že jsem Vám tady vlezl

911GT2 je moc hezkej mazlik, to bych si take nechal libit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na mojej 1,9TDI to bolo na 15''plechacoch presne 200 tachometrovych, na 17''tkach to uz neni tolko... :(

Room nesiel inak rovnakym motorom preniest cez 190km/h

na mojej ex CBR600F rekord bol 268km/h a to bol mazec

VOLVO S80 T6 242km/h

a A8 4,2FSI je skutocne obmedzena na 250 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem trošku dráždil tatíkovo A6, ze starý jsem dostal něco kolem 260km/h, z týhle něco kousek přes 265km/h(nezapnul jsem si kokot digi rychloměr). samozřejmě, bylo to z mírnýho kopečka(nahoru šla 240km/h) a mám pocit, že mě utnul omezovač otáček(asi 200ot/min před červeným), možná by se na 270km/h dotahla. jasně, jsou to tacho rychlosti, ale i tak je to můj osobní rekord, víc jsem nikdy s ničim nejel.

ano, vím, že je to zavrženíhodné a kaju se, ale byla prázdná silnice(2 proudy pro každej směr), tma a neodolal jsem. bylo to vzrůšo :specool:

2 kila v obci s 81 kW OI Combi, jaj. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...