Přejít na obsah

Climatronic


Octavius84

Doporučené příspěvky

Nevite nekdo jestli a pripadne jak se da rozebrat predni panel Climatronicu, zasekavaji se mi tlacitka pro usmerneni proudeni vzduchu. Asi to bude zasrany nebo neco...Tak bych to potreboval vycistit

jde to snadno. vyhod ramecek, pak vysroubujes 4 torxy, odpojis konektory, a vzadu climatroniku je myslim 6 torxu. a muzes cistit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo jestli a pripadne jak se da rozebrat predni panel Climatronicu, zasekavaji se mi tlacitka pro usmerneni proudeni vzduchu. Asi to bude zasrany nebo neco...Tak bych to potreboval vycistit

jde to snadno. vyhod ramecek, pak vysroubujes 4 torxy, odpojis konektory, a vzadu climatroniku je myslim 6 torxu. a muzes cistit :)

jo jo dik, a myslis ze by ta zatuhlost mohla byt tim...ja doufam ze jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo jestli a pripadne jak se da rozebrat predni panel Climatronicu, zasekavaji se mi tlacitka pro usmerneni proudeni vzduchu. Asi to bude zasrany nebo neco...Tak bych to potreboval vycistit

jde to snadno. vyhod ramecek, pak vysroubujes 4 torxy, odpojis konektory, a vzadu climatroniku je myslim 6 torxu. a muzes cistit :)

jo jo dik, a myslis ze by ta zatuhlost mohla byt tim...ja doufam ze jo...

muze tam byt bordel.. vycisti a uvidis hned. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas tam plastove hmatniky, potom vodivu gumu a ta sa pritlaca na kontakty plosneho spoja. takze si to otvor a vycisti. pozor na vodive casti na gume, ked ich znicis stratia schopnost spinat plosky na plosaku. guma sa da dobre umyt teplou vodou, bez chemikalii

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...