Přejít na obsah

Nevite nekdo kde by se dal koupit..?


abado

Doporučené příspěvky

Covece, je to holandan a ten naraznik je fakt hnusnej, sorry ;)

olandan.. no vlastne jo.. oni ty neederlandi jezdi do sousedni vesnice na kemp... na jaro..leto podzim zima... su tam furt..obludy..a hnusny... no tak.. jakoze me jak to jelo predemnou tak vypadal vpoho.. nevim no 10lidi 10 nazoru .. :unsure: ...ale tak ja bych spis uvazoval o nejakem decentnejsim... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl jsem podobný v německu a měl logo RIEGER Tuning ale u tohoto si nejsem jist jinak mě se taky moc nelíbí,chtělo by to hlasování jo,ne!at to tu nepíšeme tolikrát. :ble sorry

Neni to jedno zda se nekomu libi, ci ne, hlavne ze se libi tomu, kdo o nej jevi zajem... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davon:jáměl namysli že to hlasování by ti eventuelně mohlo pomoci se rozhodnout ale je to jen a jen na tobě.Možná barva by udělala taky jiný dojem.

tedko jsem to asi nejak nepochopil....ja myslel ze o ten naraznik ma zajem Abado? :huh: ....no a co se tyce ty barvy..stribrna nebo bila?neni to snad jedno,mam takovej pocit ze to bude porad to samy...........nebo ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davon:jáměl namysli že to hlasování by ti eventuelně mohlo pomoci se rozhodnout ale je to jen a jen na tobě.Možná barva by udělala taky jiný dojem.

Ja menit nehodlam, krasna klasika seriova oproti tomuto kredenci... Ale kdyz se Abadovi libi, tak proc ne? Nevim jak tebe, ale me by asi hlasovani a prevazujici nazory na vizaz neceho na aute nepresvedcili o tom, ze si to tam dam nebo nedam, to uz bych tam nemel cira svetla, chrom kliky a dalsi udajne pro nektere

" poutove " zalezitosti... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davon:jáměl namysli že to hlasování by ti eventuelně mohlo pomoci se rozhodnout ale je to jen a jen na tobě.Možná barva by udělala taky jiný dojem.

Ja menit nehodlam, krasna klasika seriova oproti tomuto kredenci... Ale kdyz se Abadovi libi, tak proc ne? Nevim jak tebe, ale me by asi hlasovani a prevazujici nazory na vizaz neceho na aute nepresvedcili o tom, ze si to tam dam nebo nedam, to uz bych tam nemel cira svetla, chrom kliky a dalsi udajne pro nektere

" poutove " zalezitosti... ;)

;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky hledám ,kde koupit tu spodní část nárazníku ?

no,tohle už by se možná líbilo i mně,ale za ty světla by si majitel vysloužil :blbec:

ale jak píše kolega origo je lepší tyhle poutovky mně už tolik netáhnou,ale mooožná že časem přijde i kouzelník!spíš tedy preferuji aby to po technické stránce bylo aspon 98%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...