Přejít na obsah

1,8 20V turbo 110 kW 4x4


Jakub - škodík

Doporučené příspěvky

a proč si nedovezeš R32

někde byli pakety na 700PS

Já jsem tak nějak škodovkovej - Octavia je Octavia. Na 1,8 je super pojistka a motor se dá taky slušně nařachnout. Dále seženeš spoustu věcí a dílů za hubičku. A hlavně jsou super ksichty lidí co maj ty 3 a 4 litry - jak čuměj, že jim ujede blbá Octavie - a to jak na srazech tak na silnici. Jinak R32 v základu je 4x4 250 PS a jak v Týnci tak i v Mimoni na tom byl stejně jako já a Vláďa s našema Octama. A hlavně mě Octa slouží někdy jako závoďák, někdy jako náklaďák a hlavně jako rodinný auto - což mi třeba R32 nedokáže splnit ( např. už vidim jak do něj cpu kočárek ). Koukal jsem třeba i po Superbech 2,8 30V V6 - ale opět - zbytečně vysoká pojistka a spotřeba, výkon defakto žádnej a zrychlení a v-max skoro jak O II RS 2,0 Tdi - čož mě nějak neuspokojuje. Prostě 1,8 turbo je 1,8 turbo - z mého pohledu ten nejlepší kompromis všeho. Takže pro mě jasná volba - Octavia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proti gustu žádnej dišputát :)

jsem právě myslel že bys ju chtěl na max. a právě že slušně upravená 1.8T je stejná jak série R32 ale jak říkáš s tím 3 dvířkem a kočárkem nic nenaděláš a taky ta cena R32 je úplně nekde jinde nehledě na to že je jich strašně málo,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jen tak jsem pokukoval a napadlo mě 1,8 turbo 4x4 - máte s tím někdo nějaké zhušenosti - jízdní vlatnosti, poruchovost, 4x4, spotřeba, akcelerace, v-max, atd ...

Koupím si určitě RS, ale zajímalo by mě to.

Dík.

http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=95672

tahleta vypadá celkem dobře :palec2:

Dík za nabídku - taky koukám jak můžu, ale jsem docela náročnej. Nemá climatronik, výhřev sedaček, alu RS a hlavně 2001 seženeš už okolo 240 tis. Za 270 tis koupíš už krásnou 2002 nebi i slušnou 2003.

Jukni na s-auto, tipcar, vyzkoušeno, atd.

Já čekám na peníze od pojišťovny a mám možnost opět předváděčku - ale čekám na peníze - do půjčky ani do leasingu nejdu a peníze teď momentálně dohromady nedám. Takže musim ještě počkat - ale už mě to velice se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proti gustu žádnej dišputát :)

jsem právě myslel že bys ju chtěl na max. a právě že slušně upravená 1.8T je stejná jak série R32 ale jak říkáš s tím 3 dvířkem a kočárkem nic nenaděláš a taky ta cena R32 je úplně nekde jinde nehledě na to že je jich strašně málo,

Přesně tak - cena, pojistka a náklaďák z toho neuděláš. Mít peníze tak by byl dobrej jeko auto na blbnutí. Ale zase trřeba AUDI RS4 2,7 biturbo - no a kde je R32.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč si nedovezeš R32

někde byli pakety na 700PS

Já jsem tak nějak škodovkovej - Octavia je Octavia. Na 1,8 je super pojistka a motor se dá taky slušně nařachnout. Dále seženeš spoustu věcí a dílů za hubičku. A hlavně jsou super ksichty lidí co maj ty 3 a 4 litry - jak čuměj, že jim ujede blbá Octavie - a to jak na srazech tak na silnici. Jinak R32 v základu je 4x4 250 PS a jak v Týnci tak i v Mimoni na tom byl stejně jako já a Vláďa s našema Octama. A hlavně mě Octa slouží někdy jako závoďák, někdy jako náklaďák a hlavně jako rodinný auto - což mi třeba R32 nedokáže splnit ( např. už vidim jak do něj cpu kočárek ). Koukal jsem třeba i po Superbech 2,8 30V V6 - ale opět - zbytečně vysoká pojistka a spotřeba, výkon defakto žádnej a zrychlení a v-max skoro jak O II RS 2,0 Tdi - čož mě nějak neuspokojuje. Prostě 1,8 turbo je 1,8 turbo - z mého pohledu ten nejlepší kompromis všeho. Takže pro mě jasná volba - Octavia.

taktak mam to sice bez turba ale plně s tebou souhlasim -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj 1,8T je fakt super motor. A to mám holátko bez úprav. Je tichej a když potřebuju tak i jede. A tu malinko vyšší spotřebu přežiju, za ten pocit při sešlápnutí plynu to stojí.

tak,tak, moje řeč... A s tou spotřebou je to fakt - před koupí jsem se jí trochu obával .. ale autí jezdí jak šinkazen a spotřeba je přijatelná - až jsem z počátku byl vyvalenej, příjemně překvapenej - známý, co mi ji sehnal, se mě po měsíci ptal jestli taky jezdím za 10??? tak jsem se mu vysmál - s manželkou a mým malým prckem - 1/2 ročním - mimochodem dodatečná gratulace Henselovi - jezdím v průměru okolo 7,5l/100km. Ale když jedu sám .. to psát nebudu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj 1,8T je fakt super motor. A to mám holátko bez úprav. Je tichej a když potřebuju tak i jede. A tu malinko vyšší spotřebu přežiju, za ten pocit při sešlápnutí plynu to stojí.

tak,tak, moje řeč... A s tou spotřebou je to fakt - před koupí jsem se jí trochu obával .. ale autí jezdí jak šinkazen a spotřeba je přijatelná - až jsem z počátku byl vyvalenej, příjemně překvapenej - známý, co mi ji sehnal, se mě po měsíci ptal jestli taky jezdím za 10??? tak jsem se mu vysmál - s manželkou a mým malým prckem - 1/2 ročním - mimochodem dodatečná gratulace Henselovi - jezdím v průměru okolo 7,5l/100km. Ale když jedu sám .. to psát nebudu ...

To je zajímavý,já když jedu sám tak mám taky větší spotřebu než když jedu plně obsazenej.Nevíš kde je chyba? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...