Přejít na obsah

Naše koníčky, zájmy...


Peterer

Doporučené příspěvky

Časem zrcadlovku koupím, teda snad ;) , proto ten foťák co pořídím teď beru jako kompromis a v budoucnu by měl být druhým foťákem v rodině, tím pádem menší rozměry a hmotnost a ultra zoom, no a hlavně abych si polepšil oproti Olympusu 765...

Teď nějak nestíhám a proto je zrcadlovky pro mne škoda, jsem poslední dobou mentoš, dnes jsem lil u pumpy do nádrže Natural, do TDI lol , a i jiné věci dělám více či méně kvalitně... :D

No tak to potom jooo, to je zbytecny to zrcadlo kupovat, to je recht :)

No vidis, konecne si prisel na to, co patri do auta a co do kamen ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Časem zrcadlovku koupím, teda snad ;) , proto ten foťák co pořídím teď beru jako kompromis a v budoucnu by měl být druhým foťákem v rodině, tím pádem menší rozměry a hmotnost a ultra zoom, no a hlavně abych si polepšil oproti Olympusu 765...

Teď nějak nestíhám a proto je zrcadlovky pro mne škoda, jsem poslední dobou mentoš, dnes jsem lil u pumpy do nádrže Natural, do TDI lol , a i jiné věci dělám více či méně kvalitně... :D

No tak to potom jooo, to je zbytecny to zrcadlo kupovat, to je recht :)

No vidis, konecne si prisel na to, co patri do auta a co do kamen ;)lol

Jo jo, co do auta a co do kamen, ale já byl fakt v tranzu a divil jsem se, že ta nafta do těch kamen stojí 29,40 -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Časem zrcadlovku koupím, teda snad ;) , proto ten foťák co pořídím teď beru jako kompromis a v budoucnu by měl být druhým foťákem v rodině, tím pádem menší rozměry a hmotnost a ultra zoom, no a hlavně abych si polepšil oproti Olympusu 765...

Teď nějak nestíhám a proto je zrcadlovky pro mne škoda, jsem poslední dobou mentoš, dnes jsem lil u pumpy do nádrže Natural, do TDI lol , a i jiné věci dělám více či méně kvalitně... :D

No tak to potom jooo, to je zbytecny to zrcadlo kupovat, to je recht :)

No vidis, konecne si prisel na to, co patri do auta a co do kamen ;)lol

Jo jo, co do auta a co do kamen, ale já byl fakt v tranzu a divil jsem se, že ta nafta do těch kamen stojí 29,40 -_-

Ja jednou hrozne unavenej vzal u OMV v Brne taky spatnou pistoli, ale meli to tam blbe popsany, nebyl sem zjevne prvni. Kdyz mi to 2x vystriklo a divne to smrdelo, tak mi to doslo. Nastesti do benzina naftu nenalejes.

Btw, co tohle http://www.digineff.cz/art/titulka/070507canon_s5.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Časem zrcadlovku koupím, teda snad ;) , proto ten foťák co pořídím teď beru jako kompromis a v budoucnu by měl být druhým foťákem v rodině, tím pádem menší rozměry a hmotnost a ultra zoom, no a hlavně abych si polepšil oproti Olympusu 765...

Teď nějak nestíhám a proto je zrcadlovky pro mne škoda, jsem poslední dobou mentoš, dnes jsem lil u pumpy do nádrže Natural, do TDI lol , a i jiné věci dělám více či méně kvalitně... :D

No tak to potom jooo, to je zbytecny to zrcadlo kupovat, to je recht :)

No vidis, konecne si prisel na to, co patri do auta a co do kamen ;)lol

Jo jo, co do auta a co do kamen, ale já byl fakt v tranzu a divil jsem se, že ta nafta do těch kamen stojí 29,40 -_-

Ja jednou hrozne unavenej vzal u OMV v Brne taky spatnou pistoli, ale meli to tam blbe popsany, nebyl sem zjevne prvni. Kdyz mi to 2x vystriklo a divne to smrdelo, tak mi to doslo. Nastesti do benzina naftu nenalejes.

Btw, co tohle http://www.digineff.cz/art/titulka/070507canon_s5.html

Koukal jsem na to, ale 8miliónů a snímač jen 1/2.5 ", to bude šumět jak prase a softem to bude doostřovat, nemá to RAW... Ty Fujiny mají větší plochu snímače, asi pořídím Fuji S9600. Ideální by bylo zrcadlo Canon 400D či Pentax K100D a nejlíp Pentax K10D. Už mně ti výrobci digi serou, zmenšují plochu snímače, pixely přidávají a přitom většina by raději brala 6mega a plochu snímače aspoň 2/3", aby bylo použitelné ISO 400 a 800....

post-3209-1179337409_thumb.jpg

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Koukam, ze mi opravdu nechodi vetsina upozorneni, co ma :( Jj, asi mas pravdu, ze ta Fuji bude lepsi. A jak pises, cpou tam milionu pixlu zbytecne, honej to softem a skutek utek. Az to bude vymakanejsi, budiz, ale ted je to akorat kdo vic, ale taky kdo min. Jenze asi ty fotaky prodava mpix, ne kvalita snimku a recenze. Proto sem rad za to, co mam, sum neznam a tech 6mpix staczi do aleluja :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak ja sem taky neco pridam...Krom auta,ktery uz asi znate, sou moje dalsi konicky proste porad spojeny s kolama a motorama, a tak si treba sem tam neco slepim..I kdyz ted na to hoooodne dlouho nebyl cas... :o

Tak tady neco malo z toho,co mam doma.

Jinak,neni to jedinej konicek.. ;)

post-1427-1183226213_thumb.jpg

post-1427-1183226226_thumb.jpg

post-1427-1183226238_thumb.jpg

post-1427-1183226251_thumb.jpg

post-1427-1183226263_thumb.jpg

post-1427-1183226309_thumb.jpg

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja sem taky neco pridam...Krom auta,ktery uz asi znate, sou moje dalsi konicky proste porad spojeny s kolama a motorama, a tak si treba sem tam neco slepim..I kdyz ted na to hoooodne dlouho nebyl cas... :o

Tak tady neco malo z toho,co mam doma.

Jinak,neni to jedinej konicek.. ;)

Uz jsem si myslel ze jsou na DO -_-;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja sem taky neco pridam...Krom auta,ktery uz asi znate, sou moje dalsi konicky proste porad spojeny s kolama a motorama, a tak si treba sem tam neco slepim..I kdyz ted na to hoooodne dlouho nebyl cas... :o

Tak tady neco malo z toho,co mam doma.

Jinak,neni to jedinej konicek.. ;)

Uz jsem si myslel ze jsou na DO -_-;) ;)

No kez by... :D

Porad si rikam,ze az jednou budu mit navic 20 litru,tak si koupim naky pekny RCcko,ale porad je nemam...Na druhou stranu pred chvili sem videl,na co vsechno to muze bejt obry krom radosti z jezdeni.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja sem taky neco pridam...Krom auta,ktery uz asi znate, sou moje dalsi konicky proste porad spojeny s kolama a motorama, a tak si treba sem tam neco slepim..I kdyz ted na to hoooodne dlouho nebyl cas... :o

Tak tady neco malo z toho,co mam doma.

Jinak,neni to jedinej konicek.. ;)

Uz jsem si myslel ze jsou na DO -_-;) ;)

No kez by... :D

Porad si rikam,ze az jednou budu mit navic 20 litru,tak si koupim naky pekny RCcko,ale porad je nemam...Na druhou stranu pred chvili sem videl,na co vsechno to muze bejt obry krom radosti z jezdeni.. ;)

:smich: ale to je taky radost z "ježdění"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...