Přejít na obsah

Naše koníčky, zájmy...


Peterer

Doporučené příspěvky

Tak to já s pár kamarádama šlechtím motor ČKD K12 DR170 a je to docela divočina, zatím proběhla výměna dvou prasklých hlav a přetěsnění obou turbodmychadel a šlape jako švýcary... ;)

Estetický úprava motoru a vlastně i celé strojovny bude až zcela na závěr, takže to zatím vypadá otřesně, hold to byla taková "exhumace z kopřiv" ;)

Tak to bych chtel videt na vlastni bulvy....musi to byt zajimave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme si bruderem a Janinkou v neděli trochu hráli -_-

Jééé, Monti system, čéče už to bude 25 let, co je tahle věcička na světě... ;):palec2:

A hustý byly šestikolka Tatra a Liána z Dakaru, co se objevily v inkriminovaný letech 1986 - 87, kdo je neměl, jako by nebyl... lollollol

Jj, my tenkrát dostali s bruderem každý jednoho LIAZa na Fánoce a pak už to jelo :) To se ani nezdá, že už je to čtvrt století...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mam Tatru i Lizu :)

My máme všechny náklaďáky a nějaké osobáky taky, ale těch jen pár:-)

ja kdysi frkal na takove velike tatre,na necem podobnym jak mas v avataru... byla to pecka:)...... podobnych modylku sem taky sbiral hodne,ale casy se meni uz mam jen par osobacku od burraga :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme si bruderem a Janinkou v neděli trochu hráli -_-

Jééé, Monti system, čéče už to bude 25 let, co je tahle věcička na světě... ;):palec2:

A hustý byly šestikolka Tatra a Liána z Dakaru, co se objevily v inkriminovaný letech 1986 - 87, kdo je neměl, jako by nebyl... lollollol

Kurňa, taky jich pár mám. Sem to přinesl z půdy, drobátko vofouknul a dal malýmu do pokojíku. Musim to vyblejsknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rád čokoládu, ale i auta.....tak foto než to sežeru lol

kde si sehnal tu formu??? :t

Švagrová to koupila hotové, trefila se s darem, že?

No, ale s tou formou by to šlo...

Nějaký skelet, třeba RC modelu...a čím více čokolády tím líp.

moje chuť, teda řeč :)

já mám doma formy an nejrůznejší krávoviny, ale auto, to se moc nevidí ;)

známej má výrobu čokolády do forem a dělá nejrůznější krávovinky: mikuláš, sněhuláky, čarodejnice, pivní lahve, lahve od sektu atd, atd, ručně zdobené, takže i pěkně drahé, ale ta čokoláda, pravá belgická :t

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já s pár kamarádama šlechtím motor ČKD K12 DR170 a je to docela divočina, zatím proběhla výměna dvou prasklých hlav a přetěsnění obou turbodmychadel a šlape jako švýcary... ;)

Estetický úprava motoru a vlastně i celé strojovny bude až zcela na závěr, takže to zatím vypadá otřesně, hold to byla taková "exhumace z kopřiv" ;)

No my s klukem měníme motor na Calibře.

Motor dostal sání od Irmschera, no snad to bude fungovat...

post-3209-1195405266_thumb.jpg

post-3209-1195405360_thumb.jpg

post-3209-1195405408_thumb.jpg

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je taky celkem drahej konicek ne?Nosis to jako ruzny doplnky k ruznymu obleceni..? :D;)

Většinu nosím, jen ty nejvzácnější zůstávají doma. Kdybych nějaký ztratil, asi bych si to hodil :-)

;) tak to jo..Taky mam rad noze..Vzdycky se mi libily Spiderca,nebo Smith&Weson.. ;) To je jasny,ze to vzacnejsi musi zustat doma..

Jinak,co by sis to hazel,kdyz se muzes podrezat.. :smich: :smich: ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...