Přejít na obsah

Naše koníčky, zájmy...


Peterer

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Klukovi došla kastle Fabie sedan na RC model 1/10.

Tak tady příprava na nástřik.

tak už je to venku - Chrepe, že? :D;)

tak a už jsem tam taky nějak mě to uchvátilo sic ebudu začínat s TT-01, ale časem půjdu určo výše až se o to začne zajímat i malej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klukovi došla kastle Fabie sedan na RC model 1/10.

Tak tady příprava na nástřik.

tak už je to venku - Chrepe, že? :D;)

tak a už jsem tam taky nějak mě to uchvátilo sic ebudu začínat s TT-01, ale časem půjdu určo výše až se o to začne zajímat i malej

:palec2: To je výhoda mít kluka, si pak můžeme hrát i v dospělosti... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak neni tu nahodou nekdo, kdo hraje WOW?

Nastesti uz ne :) ... ale za rok co sem to hral sem usetril na 1/4 RSa ;) aneb 12 hod denne vikendy vic ;)

No, ja sem prave tak u 2/3 puvodniho sveta, pak datac a za chvili bude druhej, takze zatim je to spatny, je to zrout casu peknej :( To sem nemel zacinat hrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak neni tu nahodou nekdo, kdo hraje WOW?

Nastesti uz ne :) ... ale za rok co sem to hral sem usetril na 1/4 RSa ;) aneb 12 hod denne vikendy vic ;)

No, ja sem prave tak u 2/3 puvodniho sveta, pak datac a za chvili bude druhej, takze zatim je to spatny, je to zrout casu peknej :( To sem nemel zacinat hrat :)

No to teda je, co si za lvl, rasa, povolani atd ? Jaka aliance a jakej server ;) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak neni tu nahodou nekdo, kdo hraje WOW?

Nastesti uz ne :) ... ale za rok co sem to hral sem usetril na 1/4 RSa ;) aneb 12 hod denne vikendy vic ;)

No, ja sem prave tak u 2/3 puvodniho sveta, pak datac a za chvili bude druhej, takze zatim je to spatny, je to zrout casu peknej :( To sem nemel zacinat hrat :)

No to teda je, co si za lvl, rasa, povolani atd ? Jaka aliance a jakej server ;) ?

Ale jako odreagovani je to naprosto bomba :) Jsem zatim 60, warrior, shrek, ale vlastne vic Ti o me rekne armory. Jsem na prevazne ceskym serveru Drak'Thul. Jeste mam Kastelana (shaman), ale ten je v zacatcich a na zkousku Pidulka jako aliancni na Daggerspine. http://armory.wow-europe.com/character-she...amp;n=Krokodeel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak neni tu nahodou nekdo, kdo hraje WOW?

Nastesti uz ne :) ... ale za rok co sem to hral sem usetril na 1/4 RSa ;) aneb 12 hod denne vikendy vic ;)

No, ja sem prave tak u 2/3 puvodniho sveta, pak datac a za chvili bude druhej, takze zatim je to spatny, je to zrout casu peknej :( To sem nemel zacinat hrat :)

No to teda je, co si za lvl, rasa, povolani atd ? Jaka aliance a jakej server ;) ?

Ale jako odreagovani je to naprosto bomba :) Jsem zatim 60, warrior, shrek, ale vlastne vic Ti o me rekne armory. Jsem na prevazne ceskym serveru Drak'Thul. Jeste mam Kastelana (shaman), ale ten je v zacatcich a na zkousku Pidulka jako aliancni na Daggerspine. http://armory.wow-europe.com/character-she...amp;n=Krokodeel

Tak to musis znat guildu MOTION ... ;) V te sem hraval ;) Rogue :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak neni tu nahodou nekdo, kdo hraje WOW?

Nastesti uz ne :) ... ale za rok co sem to hral sem usetril na 1/4 RSa ;) aneb 12 hod denne vikendy vic ;)

No, ja sem prave tak u 2/3 puvodniho sveta, pak datac a za chvili bude druhej, takze zatim je to spatny, je to zrout casu peknej :( To sem nemel zacinat hrat :)

No to teda je, co si za lvl, rasa, povolani atd ? Jaka aliance a jakej server ;) ?

Ale jako odreagovani je to naprosto bomba :) Jsem zatim 60, warrior, shrek, ale vlastne vic Ti o me rekne armory. Jsem na prevazne ceskym serveru Drak'Thul. Jeste mam Kastelana (shaman), ale ten je v zacatcich a na zkousku Pidulka jako aliancni na Daggerspine. http://armory.wow-europe.com/character-she...amp;n=Krokodeel

Tak to musis znat guildu MOTION ... ;) V te sem hraval ;) Rogue :)

Tenhle server je fakt CZ :) MOTION, covece, neco mi to rika, ale moc clenu to asi nema coz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Server - Linux

Pekna prasarna !!! Za todle bych strilel, ale zadnej server tam nevidim ;) Takze to zkus znova ;)

Hele,tak nevim o co ti jde, jestli nepoznas server, tak se jeste uc,ale zbytecne se dohadovat,protoze bych taky musel strilet. Jestli chces rypat,tak si rypej do nekoho jinyho. Jo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Server - Linux

Pekna prasarna !!! Za todle bych strilel, ale zadnej server tam nevidim ;) Takze to zkus znova ;)

Hele,tak nevim o co ti jde, jestli nepoznas server, tak se jeste uc,ale zbytecne se dohadovat,protoze bych taky musel strilet. Jestli chces rypat,tak si rypej do nekoho jinyho. Jo!

Neni to rypani je to jen konstatovani, jak sem rekl je to prasarna a nic jineho mit kabelaz v takovymhle stavu. A prosimte ukaz mi tam ten server, ja ho tam vazne nevidim. Vidim tam rack od tritonu, 2 pro curve switche od HPecka, nejaky vyvazovaky, patch panely a peknej bordel. Server nevidim at koukam jak koukam. Takze pokud si tak chytrej budu jen rad kdyz nas poucis, tu fotku editnes a sipkou nam tam vsem ukazes ten server, protoze at koukam jak koukam, ja ho nevidim. Sem opravdu zvedav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...