Přejít na obsah

Naše koníčky, zájmy...


Peterer

Doporučené příspěvky

Tenhle server je fakt CZ :) MOTION, covece, neco mi to rika, ale moc clenu to asi nema coz?

No mala rozhodne neni : http://armory.wow-europe.com/guild-info.xm...ul&n=MOTION

Jinak sveho casu nejuspesnejsi ceska guild. Nekde mam doma score a level z doby kdy sem to hral kde sme meli nase fotky a kecani o nas ;)

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Server - Linux

Pekna prasarna !!! Za todle bych strilel, ale zadnej server tam nevidim ;) Takze to zkus znova ;)

Hele,tak nevim o co ti jde, jestli nepoznas server, tak se jeste uc,ale zbytecne se dohadovat,protoze bych taky musel strilet. Jestli chces rypat,tak si rypej do nekoho jinyho. Jo!

Neni to rypani je to jen konstatovani, jak sem rekl je to prasarna a nic jineho mit kabelaz v takovymhle stavu. A prosimte ukaz mi tam ten server, ja ho tam vazne nevidim. Vidim tam rack od tritonu, 2 pro curve switche od HPecka, nejaky vyvazovaky, patch panely a peknej bordel. Server nevidim at koukam jak koukam. Takze pokud si tak chytrej budu jen rad kdyz nas poucis, tu fotku editnes a sipkou nam tam vsem ukazes ten server, protoze at koukam jak koukam, ja ho nevidim. Sem opravdu zvedav.

No tak,kdyz je to takovej problem, tak ten server tam je ale bohuzel uz se nevlezl na foto,ale kdyz to nekomu ukazes tak uz kazdeho napadne,logicky, ze je to soucasti serevru,nebavi me tady psat nejake detailni popisy,protoze asi lid vi co tim myslim,dekuji,to se ti vazne omlouvam,ze jsem to presneji a precizne neupravil pro tvou infor,maci,aby jses v tom vyznal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak,kdyz je to takovej problem, tak ten server tam je ale bohuzel uz se nevlezl na foto,ale kdyz to nekomu ukazes tak uz kazdeho napadne,logicky, ze je to soucasti serevru,nebavi me tady psat nejake detailni popisy,protoze asi lid vi co tim myslim,dekuji,to se ti vazne omlouvam,ze jsem to presneji a precizne neupravil pro tvou infor,maci,aby jses v tom vyznal.

No vidis, omlouvat se mi nemusis, ja jen konstatoval, ze zadnej server na te fotce videt neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle server je fakt CZ :) MOTION, covece, neco mi to rika, ale moc clenu to asi nema coz?

No mala rozhodne neni : http://armory.wow-europe.com/guild-info.xm...ul&n=MOTION

Jinak sveho casu nejuspesnejsi ceska guild. Nekde mam doma score a level z doby kdy sem to hral kde sme meli nase fotky a kecani o nas ;)

Smarjaaa aliiiiciiiiii lol Proto mi to moc nerika, a jeste k tomu skoro sama 70ka, ti sou vsichni v Outlands, tam ja zatim nebeham :) Jestli najdes, naskenuj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim kde to je ale nasel sem to na foru motion :

Husty! :) My zatim zbrojime a trenujeme, ale postupne z toho zacina byt slusna guilda, clenove se vybiraji hooooodne peclive

Tak to je jedine dobre ... koukni na cleny motion treba na jejich equip ... treba hrac : Jemen nebo Noztra ;) Co na to rikas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim kde to je ale nasel sem to na foru motion :

Husty! :) My zatim zbrojime a trenujeme, ale postupne z toho zacina byt slusna guilda, clenove se vybiraji hooooodne peclive

Tak to je jedine dobre ... koukni na cleny motion treba na jejich equip ... treba hrac : Jemen nebo Noztra ;) Co na to rikas ;)

Mazec, vetsinu tech veci sem jeste na nikom nevidel. Jemen uz neni v Motion, ale i tak, ty lidi snad nedelaj nic jinyho nez hrajou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim kde to je ale nasel sem to na foru motion :

Husty! :) My zatim zbrojime a trenujeme, ale postupne z toho zacina byt slusna guilda, clenove se vybiraji hooooodne peclive

Tak to je jedine dobre ... koukni na cleny motion treba na jejich equip ... treba hrac : Jemen nebo Noztra ;) Co na to rikas ;)

Mazec, vetsinu tech veci sem jeste na nikom nevidel. Jemen uz neni v Motion, ale i tak, ty lidi snad nedelaj nic jinyho nez hrajou :)

No jak sem psal nahore, hralo se denne a vicemene povinna ucast na RAIDech atp. Proste masakr ;) Jinak Jemen ma neskutecnou sbirku UNIQUE veci a artefaktu atp. Fakt blazen ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim kde to je ale nasel sem to na foru motion :

Husty! :) My zatim zbrojime a trenujeme, ale postupne z toho zacina byt slusna guilda, clenove se vybiraji hooooodne peclive

Tak to je jedine dobre ... koukni na cleny motion treba na jejich equip ... treba hrac : Jemen nebo Noztra ;) Co na to rikas ;)

Mazec, vetsinu tech veci sem jeste na nikom nevidel. Jemen uz neni v Motion, ale i tak, ty lidi snad nedelaj nic jinyho nez hrajou :)

No jak sem psal nahore, hralo se denne a vicemene povinna ucast na RAIDech atp. Proste masakr ;) Jinak Jemen ma neskutecnou sbirku UNIQUE veci a artefaktu atp. Fakt blazen ;D

Casem mi budes muset poradit, jak se z toho vymanit, zatim me to bavi a to nechodim BG a raid jdu poprvy poradnej dneska :) Jemen je na tom fakt dobre, a tech 15000hp, to je taky mazec. Ja mam ted blbejch asi 6200 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

tak jsem dneska při nákupu v Makru neodolal a já kozel stará si koupil toto http://www.hracka.com/p550-ir-vrtulnik-sil...z-bilo-cerveny/ A musím říct, že nelituju, protože to lítá suprově. To budu asi lítat dneska až do rána. lol

V Makru k mání za necelej litřík.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi neodolal,jo? lol:palec2:

Jak se s tím lítá, jde to jednoduše ovládat?

Blíží se vánoce a musíme zase něco koupit potomkům, aby jsme si měli s čím hrát... ;)

Jo, lítám s tím furt, asi si to vemu zejtra sebou do kanclu, tam máme více volného prostoru. Takhle doma je to samej nábytek a každou chvíli to někde načudím. Ovládá se to jednoduše. Nahoru, dolu, doleva, do prava a vyvažování za letu. S tím mám trochu problém, protože kolikkrát než to stihnu poštelovat aby dělala ve vzduchu to co chci, tak to někam při ladění načudím a můžu ladit znovu. Ale když se zadaří a nenabourám, tak pak třeba 5 minut lítám po bytě, dělám nálety na ženu a malou,... lol

Za ty prachy super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediný co tomu trošku chybí je elektronické naklápění ocasu, kterým se nastavuje rychlost letu či couvání. To se misí nastavit před letem ručně. Před chvílí se mi povedlo vymanévrovat z obýváku přes chodbu až do děcáku a tam přistát. Jinak když je to moc blízko nějaké překážky tak to třeba začne chytat nějaké turbulence a hůř se to ovládá. Je hrozně lehouná a tak i malej vánek s tou helikoptérou dokáže pěkně házet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No inspiroval jsi mne. Jak jsem objednával zboží na PC, tak jsem tam objevil tuhle položku:

http://www.abacus.cz/?cls=spresenttrees&strid=3307

Asi objednám ten dvoukanál...

čoveče, tak ten můj vypadá líp. Lítal bych jak divej, ale teď to mám zakázaný. Manželka mně přišla o půl desátý zjebat, že nemůže spát, že je to hrozně slyšet. Že už stačilo, když jsem ji já budil včera do 3 do rána a od třech pro změnu zase řval malej. :)

To už je jak v Pardubicích se stíhačkama. Tady bylo svého času podobné omezení, že mohli lítat jen určité dny a určité hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je na čase se taky podělit o svůj koníček - autíčko

jde o ARO M461 rv. 1973 zvaný "rumun"

Už ho mám rozebraný asi 5 let (dělám na něm jen 3 měsíce v roce) ale letos by se měl konečně dát dohromady celý rám s motorem a vším, co je na rámu chycené, na jaře půjde na opískování kasle.

Auto prochází kompletní renovací, tzn, že se vše rozebere očistí, opraví, ošetří a složí, zatím se mi povedlo dodržet 98% dílů originálních včetně spojovacího materiálu.

Je jasný, že je na tom co zlepšovat, ale toto je pro mě rozcvička a zkušebna technologií na BMW 326 rv. 1936, který už čeká :D

PS: omluvte bordel kolem

a ty šrouby na nápravě příjdou pak do černé barvy :)

post-6604-1194818400_thumb.jpg

post-6604-1194818421_thumb.jpg

post-6604-1194818519_thumb.jpg

post-6604-1194818630_thumb.jpg

post-6604-1194818646_thumb.jpg

post-6604-1194818668_thumb.jpg

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já s pár kamarádama šlechtím motor ČKD K12 DR170 a je to docela divočina, zatím proběhla výměna dvou prasklých hlav a přetěsnění obou turbodmychadel a šlape jako švýcary... ;)

Estetický úprava motoru a vlastně i celé strojovny bude až zcela na závěr, takže to zatím vypadá otřesně, hold to byla taková "exhumace z kopřiv" ;)

post-272-1194869715_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám koníčků víc. Jedním z nich je akvaristika, tady je jedno z mých akvárek:

http://www.akvarista.cz/web/nana/detail/galerie/?id=1389

pak taková dražší záležitost - pokouření kvalitních doutníků, žádný evropský náhražky, jenom střední amerika - hlavně Kuba a Dominikánská republika.

A pak jsou tady ještě dva koníčky, viz. foto :)

post-599-1194870449_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...