Přejít na obsah

Naše koníčky, zájmy...


Peterer

Doporučené příspěvky

Tohle je má sbírka nožů:

ten nahoře jsem vyrobil sám, ten pod ním jsem dostal od táty k osmnáctinám(i s gravírovaným monogramem),

ten další byl k patnáctinám a ten dole je švýcar od authora...

No no jen se někdy bojím, když vidím maminu s tím horním nožem v ruce aby ho nepoužila na mne.

traveller:

je to už pár let co jsem ztratil nůž, myslím od KDS, byl skládací, ve složeném stavu to byl hranol. Rozkládal se ve dvou osách.

Kdyby se dal tak koupit...

post-3209-1195851487_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

traveller:

je to už pár let co jsem ztratil nůž, myslím od KDS, byl skládací, ve složeném stavu to byl hranol. Rozkládal se ve dvou osách.

Kdyby se dal tak koupit...

Já ztratil nůž někdy před 25 lety - mrzelo mě to, byl ze Švédska (tehdy tu moc nožů nebylo). Mimochodem ten KDS se dá stále sehnat:

25.6.200620_09_353861200.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je má sbírka nožů:

ten nahoře jsem vyrobil sám, ten pod ním jsem dostal od táty k osmnáctinám(i s gravírovaným monogramem),

ten další byl k patnáctinám a ten dole je švýcar od authora...

No no jen se někdy bojím, když vidím maminu s tím horním nožem v ruce aby ho nepoužila na mne.

traveller:

je to už pár let co jsem ztratil nůž, myslím od KDS, byl skládací, ve složeném stavu to byl hranol. Rozkládal se ve dvou osách.

Kdyby se dal tak koupit...

Ty svycarky Wictorinox,nebo jak se to pise,jsou dobry noziky myslim.. ;) A ten co jsi dostal od taty k osmnactinam ja od tatika jednou dostal taky.. :D

A KDS nekde doma mam..Je to čupr nozik.. ;) Vymyslena vec..

Traveller:Fakt se da stale sehnat?Kde a na kolik to dneska prijde?Je to uz celkem raritka myslim,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

traveller:

je to už pár let co jsem ztratil nůž, myslím od KDS, byl skládací, ve složeném stavu to byl hranol. Rozkládal se ve dvou osách.

Kdyby se dal tak koupit...

Já ztratil nůž někdy před 25 lety - mrzelo mě to, byl ze Švédska (tehdy tu moc nožů nebylo). Mimochodem ten KDS se dá stále sehnat:

Ty brďo, to je přesně on. Rád ho koupím, nevíš kde? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tohle je má sbírka nožů:

ten nahoře jsem vyrobil sám, ten pod ním jsem dostal od táty k osmnáctinám(i s gravírovaným monogramem),

ten další byl k patnáctinám a ten dole je švýcar od authora...

No no jen se někdy bojím, když vidím maminu s tím horním nožem v ruce aby ho nepoužila na mne.

traveller:

je to už pár let co jsem ztratil nůž, myslím od KDS, byl skládací, ve složeném stavu to byl hranol. Rozkládal se ve dvou osách.

Kdyby se dal tak koupit...

Ten druhej od zhora ma muj otec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

On ten Olympus E510 je na tom podstatně líp se šumem jak E400/500. Snímač má 18x13,5mm

Zrcadlovka má většinou 22.2 x 14.8 mm, vyjímka je Canon EOS5D, ten má full frame 36 x 24 mm, jak kinofilm !!!

Já mám Fuji S9600, volil jsem kompromis mezi pohotovostí, mobilitou, univerzálností.

Ono tahat sebou zrcadlovku a nejmíň dva objektivy...., ono se dá vše vzít z více stran.

A ten E510 je takový malý a milý, hoď sem nějaké foto Culdo a hlavně si ho užij.

Sprasit fotku umí borci i s lepší zrcadlovkou. Pokud nemá člověk aspoň trochu cit, tak mu nepomůže ani Canon EOS-1D Mark III.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos si nedavno poridil Nikon D40 a taky sem od toho cekal nejak vic, taky je to docela sumidlo. A hlavne objektiv teda dokaze pekne zakroutit prostor :)

Já mám tu desetimegapixelovou verzi (D40x) a naprostá spokojenost, základní kitovej objektiv udělá na ohnisko 18 mm flašku pokaždé, není to foťákem, ale objektivem. Řešení je fotit buď na ohnisko cca 24-25 mm a výše, nebo si pořídit jinej objektiv s motorickým autofokusem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tu desetimegapixelovou verzi (D40x) a naprostá spokojenost, základní kitovej objektiv udělá na ohnisko 18 mm flašku pokaždé, není to foťákem, ale objektivem. Řešení je fotit buď na ohnisko cca 24-25 mm a výše, nebo si pořídit jinej objektiv s motorickým autofokusem.

Jj, on ten kitovej taky "vyhodil", protoze to nejak nebylo ono. Ale poridil jakejsi jinej, nevim, esli primo Canon, a to je v podstate to samy, spis horsi. Ale hlavne to asi bude fotografem, je to s nim trochu slozitejsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...